Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları kaçmaz!


Her hafta yeni ücretsiz oyunlarla oyuncuları sevindiren Epic Games 9-16 Aralık tarihleri arası için de oyuncuların yüzünü güldürecek bazı duyurular yaptı. Söz konusu tarihler arasında ücretsiz olarak oynanabilecek oyunların toplam ücreti 120 TL.

Bu perşembeden itibaren Epic Games Store kullanıcıları akşam 19:00’dan 16 Aralık akşam 19:00’a kadar Godfall: Challenger Edition ve Prison Architect’i kadar ücretsiz talep edebilecekler.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları kaçmaz!

epic games

Şirket resmi web sitesinde “Beğenilen Fire & Darkness genişletmesi ve Ağustos’taki ücretsiz Lightbringer güncellemesinin ardından Godfall, Epic Games Store’a 9 Aralık’ta gelecek Challenger Edition ile çıtayı yükseltmeye hazırlanıyor!” ifadelerine yer verdi.

Godfall: Challenger Edition heyecan verici özelliklerle ve hem yeni hem de eski oyuncular için ödüllerle ağzına kadar dolu. Pek çok beceri puanı ve oyun sonu ekipmanı ile gelen bir güçlendirme ile oyuncu seviyenizi anında 0’dan 50’ye çıkarabilirsiniz. Oyun şu anda 69 TL’den satışa sunuluyor ancak 9 Aralık tarihinden itibaren ücretsiz olarak talep edilebilecek.

Prison Architect da ücretsiz olarak sunulacak bir diğer oyun. Bir CEO tarafından görevlendirildiğiniz hapishanede birçok görevle karşılaşıyorsunuz. Her oyuncu bir hapishanenin genel idaresinden sorumlu tutuluyor. Hapishaneyi idare edemediğiniz durumlarda ise sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Bu oyunları 9-16 Aralık tarihinde ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Read More

Yorum yapın