Epic Games Store, yeni bir ücretsiz oyun veriyor [1 Aralık]Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store tarafından yeni bir ücretsiz oyun geldi. Firma verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapım daha önce 32 TL’ye satılan Fort Triumph oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “XCOM’ın sıra tabanlı savaşları ile HOMM’un dünya keşfini bir araya getiren bir strateji oyunu. Kasabalar kur, nesneleri topla, kahramanlarını geliştir ve fiziği kullanarak çevreni taktiksel bir biçimde etkile! Fort Triumph kalıcı ölümün her an gerçekleşebileceği, zorlayıcı bir fantezi sıra tabanlı taktik oyunudur. Bu üzerinde baskı oluşturdu mu?

Esprili, parodi bir fantezi öykü boyunca farklı yetenek setlerine sahip bir kahraman grubuna liderlik et. Bölünmüş ve yöntemsel olarak oluşturulan haritalarda çeşitli amaçlara sahip görevler seni bekliyor; ister hikâye ister skirmish modunda oyna, kendini büyük maceralara şimdiden hazırla.”

Epic Games Store tarafından ayrıca oyunculara RPG in a Box isimli bir uygulama da veriliyor. Bu uygulama için şu açıklama geçildi:Hikâye ve fikirlerini hayata geçir! RPG in a Box, eğlenceli ve basit şekilde oyun ve başka interaktif deneyimler yaratmak üzere tasarlanan erişilebilir bir oyun yaratma aracıdır. RPG in a Box ile hikayelerini ve fikirlerini oyunlara ve başka interaktif deneyimlere dönüştürmek çok kolay! İhtiyacın olan her şey, isimden de anlaşılacağı üzere hazır bir “kutu” içinde seni bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğlenceli ve yeni başlayanlara uygun bir yaklaşımla tasarlanan ve programlama veya modelleme bilgisi gerektirmeyen bu yazılım oldukça çeşitli özelleştirme seçenekleri ve açıklık sunuyor. Oyununu Windows, Linux ve macOS’e bağımsız bir oyun biçiminde aktarabilir, böylece RPG in a Box’a sahip olmayanların da oyununu oynamasını sağlayabilirsin!”

Firma daha önce ise 280 TL’ye satılan Star Wars: Squandrons oyununu ücretsiz olarak vermişti. Bu oyun için özetl açıklama şöyleydi: “Star Wars: Squadrons’taki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaş. Kemerini bağla, filonla birlikte uzaydaki çok oyunculu birinci şahıs it dalaşlarının adrenalinini hisset ve heyecan verici Star Wars tek oyunculu hikâyede pilot olmanın ne anlama geldiğini öğren.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More