Epic Games Store “Yeni Ay Yılı” indirimleri başladıEpic Games Store

Epic Games Store “Yeni Ay Yılı” indirimi kapsamında 27 Aralık ile 10 Şubat tarihleri arasında yüzde 75’e varan indirimler var.

Direkt olarak burada ulaşabileceğiniz Epic Games Store “Yeni Ay Yılı” indirimi sayfasında, birçok büyük ve ufak oyun için güzel indirimler yer alıyor. Yeni ve eski birçok oyunu daha ucuz hale getiren firma, süreçte tam olarak yüzde 75’e varan indirimlerden bahsediyor ve kampanyanın 27 Aralık ile 10 Şubat tarihleri arasında süreceğini aktarıyor. Bu arada Epic Games Store daha önce 77 TL’ye satılan DAEMON X MACHINA oyununu da ücretsiz olarak veriyor. 3 Şubat tarihine kadar oyun firmanın sitesine eklediği tam açıklama şöyle:

“Sen, Moonfall felaketinin ardından ortaya çıkan yeni bir insan türü olan bir Outer’sın. Orbital organizasyonun bir paralı askeri olarak, insan yaratıcılarına karşı isyan eden yozlaşmış Yapay Zekâlardan oluşan Immortal’lara karşı insanlığın hayatta kalması için verilen umutsuz bir savaşta cephede yer alıyorsun.

Arsenal olarak bilinen tamamen özelleştirilebilir mech’i sürerek senin gibi diğer paralı askerlerle bir araya gelmeli ve Immortal’ları alt etmek için görevleri tamamlamalısın. Ancak dikkatli ol, paralı askerlerin dâhil olduğu bir savaşta bugün dostun olan yarın düşmanın olabilir. Kenichiro Tsukuda ve mech tasarımında çığır açan Shoji Kawamori’nin vizyoner akıllarının bir ürünü olan yeni nesil yüksek tempolu bir mech aksiyon savaş oyunu.”

Epic Games Store tarafından verilecek bir sonraki oyun ise Yooka-Laylee and the Impossible Lair olacak. Onun detayları da burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More