Epic Games Store tarafından verilen 7. ücretsiz oyun belli olduEpic Games Store

“15 Gün 15 Ücretsiz Oyun” kampanyası sürüyor. Epic Games Store tarafından verilen yedinci ücretsiz oyun Mutant Year Zero: Road to Eden oldu. İşte detaylar;

Epic Games Store, bu yılın 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında başlangıcı Shenmue 3 ile yapmış, daha sonra ise Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero ve Second Extinction verilmişti. Bugün ise oyuncuların karşısına çıkan yeni ücretsiz oyun Mutant Year Zero: Road to Eden oldu. Direkt olarak buradan 23.12.2021 saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni oyunun resmî açıklaması şöyle:

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekipten Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek zamanlı gizlilikle ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun geliyor. Tabii ki dünya sona eriyor. Artık bitti ve Dünya üzerinde durgunluk hakim. Doğa, yıkık şehirleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor.

Tüm insanlar ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları arasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız.

Yine de, belki hepsi saçmalık.

TAKTİKSEL SAVAŞ

Mutant Year Zero: Road to Eden, taktiksel strateji bağımlılığınızın en üst düzey çözümüdür. XCOM oyunlarından ilham alan derin, sıra temelli, taktiksel bir savaş sistemine dalın.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

Terkedilmiş şehirlerden, dağılan otoyollardan ve aşırı büyümüş kırsaldan oluşan insan sonrası bir dünyada yolculuğa çıkın. Malzemelerinizi stoklamak ve bir sonraki maceranızı planlamak için, kötü şöhrete ve sorgulanabilir karakterlere sahip neon banyolarıyla bir vaha olan Ark’a bakın.

BİR MUTANT EKİBİNİ KONTROL EDİN

Davranış bozukluğuna sahip bir ördek ve öfke sorunları olan bir domuz; bunlar alıştığınız kahramanlardan değil. Her birinin kendine özgü benzersiz kişiliği, dünyaya ve durumuna olan dengesiz bakış açısıyla, Dux, Bormin, Selma ve diğer birçok karakterle tanışın.

GİZLİCE YAKLAŞMANIN USTASI OLUN

Çatışmalardan kaçınmak veya düşmanları fark etmeden yakalamak için gölgeler arasından gizlice sızın. Gerçek zamanlı gizlilik, size yaklaşmanın tam kontrolünü sağlar: Bir düşman kampına gizlice girin, Mutant ekibini kendi avantajınıza göre konumlandırın ve sürpriz unsurunu elde edin.

MUTASYONLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Selma’nın kavrayan sarmaşıkları, Bormin’in Taarruzu ve Dux’ın 120 cm’lik yürüyen, konuşan, arbaletli bir ördek olmasına rağmen düşman dolu bir kampa gizlice girmesini sağlayan esrarengiz kabiliyeti gibi, Mutantlarınız için yeni mutasyonların ve yeteneklerin kilidini açın.

DİNAMİK ÇEVRE

Çevreyi kendi yararınıza kullanın. Projektörlerden uzak durun, görüş hattından gizlenin veya tamamen tahrip olabilir duvarları ve binaları patlatarak ortalığı birbirine katın.

GANİMET, HER YERDE GANİMET

Geçici sapanlardan yüksek güçlü tüfeklere ve şapkalardan polis yeleklerine kadar, Mutantlarınızı önünüzdeki tehlikelere karşı donattığınızdan emin olun. Hiçbir şey, elinde bir karabina, üzerinde çivili metal zırhıyla size doğru hücum eden bir mutant domuz kadar insan sonrası dünyayı simgeleyemez.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ücretsiz oyunlara çok büyük paralar harcıyor

Firma bu sayede bir numaralı rakibi Steam ile daha iyi rekabet edebiliyor ve kullanıcı sayısını sürekli olarak artıyor. 2021 içerisinde ücretsiz oyun konusunda hiç durmayan, yılı özel kampanyasıyla daha fazla ses getirir şekilde kapatmaya hazırlanan firma, oyunculara bir alternatif sunma konusunda fazlasıyla dikkat çekiyor.

Bu arada artık Epic Games Store içerisinde artık bir sepet sistemi de yer alıyor. Evet artık en sonunda Epic Games Store içerisinde bir sepet özelliği sunuluyor. Yani artık almak istediğiniz oyunları sepete ekleyebiliyor, bir sepete birden fazla oyun koyarak toplu alım yapabiliyorsunuz.

Böyle basit bir özelliği getirmesi çok ciddi talep olmasına rağmen çok ama çok uzun süren Epic Games, açıklamaya göre sepete hem ücretli hem de ücretsiz oyunların aynı anda eklenmesine imkân tanıyor. Sepet ile uğraşmak istemeyenler ya da tek bir oyun almak isteyenler ise “hemen al” butonunu kullanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor

Read More