Epic Games Store tarafından verilen 15. ücretsiz oyun belli oldu

Epic Games Store, büyük ses getiren kampanyada sona geldi. Şirket kişilere bugüne kadar art arda her gün 15 farklı ücretsiz oyun verdi.

Epic Games Store tarafından bir benzeri geçtiğimiz yıl da düzenlenen bu kampanya kapsamında verilen 15. ücretsiz oyun daha önce 179 TL’ye satılan Dishonored – Definitive Edition oldu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Eksiksiz Dishonored koleksiyonunu deneyimle. Bu eksiksiz derleme Dishonored’a ek olarak Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches ve Void Walker’s Arsenal gibi ilave içerikleri içerir.” Dikkat çeken oyun 5 Ocak saat 19:00’a kadar ücretsiz kalacak. 5 Ocak tarihinde firma 2 farklı oyunu daha ücretsiz olarak verecek.

Epic Games Store tarafından kampanya kapsamında verilen ilk oyun Bloons TD 6 olmuştu. Bu oyun için şu özet açıklama geçilmişti: “Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon’ların her birini patlat! Varolan en iyi strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve sürekli genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran diğer milyonlarca oyuncuya katıl.” 

Verilen 2. ücretsiz oyun daha önce 39 TL’ye satılan Horizon Chase Turbo olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyleydi: “Horizon Chase Turbo, 80 ve 90’ların beğenilen oyunlarından ilham alan bir yarış oyunudur. Horizon Chase Turbo’daki her kavis ve her tur klasik arcade oynanışını yeniden canlandırır ve sınırsız eğlence hız limiti sunar. Tam gaz ver ve tadını çıkar!” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Verilen 3. ücretsiz oyun daha önce 25 TL’ye satılan Costume Quest 2 olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyleydi: “Zamanda yolculuk yapan ürkütücü yerleri keşfet, güçlü Hallo savaşçılara dönüşen muhteşem yeni kostümleri giy ve savaşta hijyen takıntılı kötü karakter birliklerine karşı kullanmak için daha fazla Creepier Treat Card topla.” 

Verilen 4. ücretsiz oyun daha önce 39 TL’ye satılan Sable olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çık ve Sable’a, Gliding denen yetkinliğe adım atma yolculuğunda uzay gemisi kalıntıları ve antik yapılarla kaplı geniş çöllerden, büyüleyici manzaralardan geçerken kılavuzluk yap.” 

Verilen 5. ücretsiz oyun daha önce 33 TL’ye satılan Them’s Fightin’ Herds olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Them’s Fightin’ Herds, ünlü çizgi film yapımcısı Lauren Faust tarafından tasarlanan, sevimli hayvanlardan oluşan bir kadronun yer aldığı 2D bir dövüş oyunudur. Sevimli ve şirin görünümün altında ciddi bir dövüş sizleri bekliyor!”

Verilen 6. ücretsiz oyun daha önce 180 TL’ye satılan Wolfenstein: The New Order olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Wolfenstein: The New Order, birinci şahıs nişancı türünü yaratan seriyi yeniden canlandırıyor. Alternatif bir 1960’lar döneminde geçen bu oyunda, bildiğimiz tarihi çarpık bir şekilde değiştiren tanıdık bir düşman tarafından yönetilen sıra dışı bir dünyayı keşfet.”

Verilen 7. ücretsiz oyun daha önce 33 TL’ye satılan LEGO Builder’s Journey olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “LEGO Builder’s Journey, bazen talimatları izlememizi bazen de kuralları hiçe saymamızı isteyen, oynayanı içine çeken bir geometrik bulmaca oyunudur.” 

Verilen 8. ücretsiz oyun daha önce 89 TL’ye satılan Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game olmuştu. Firma hatta bu adımında tek bir oyunla da yetinmemişti. Yukarıdakine ek olarak daha önce 89 TL’ye satılan Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game ve yine daha önce 89 TL’ye satılan Fallout Tactics: Brotherhood of Steel oyunları da verilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Verilen 9. ücretsiz oyun daha önce 99 TL’ye satılan Encased olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyleydi: “1970’lerin alternatif bir evreninde, ıssız bir çölde muazzam ve açıklanamaz bir eser olan Dome’un keşfedildiği taktiksel bir bilim kurgu RYO’su. Düşmanlarla savaş, kuralsız çorak arazide keşfe çık, karakterinin seviyesini yükselt ve mahvolmuş dünyadaki kuvvetlerden birine katıl.”

Verilen 10. ücretsiz oyun daha önce 31 TL’ye satılan Metro: Last Light Redux olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Yıl 2034. Kıyamet sonrası dönemdeki Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde insanlığın kalıntıları, dışarıdan ve içeriden gelen ölümcül tehditlerle kuşatıldı. Mutantlar, terk edilmiş yüzeyin altındaki yeraltı mezarlarına gizlice girip yukarıdaki zehirli göklerin arasında avlanıyorlar.

Ancak Metro’nun istasyon şehirleri, birlik olmak yerine D6’nın askeri sığınaklarından gelen bir kıyamet günü cihazı olan nihai güç için savaş veriyor. İnsanlığı dünyadan sonsuza dek yok edebilecek bir iç savaş patlak vermek üzere. Suçun yükü omuzlarında olan ancak umudunu kaybetmemiş Artyom olarak, hayatta kalmamızın anahtarı sizin elinizde ve bu, en karanlık saatimizdeki son ışığımız…”

Verilen 11. ücretsiz oyun daha önce 399 TL’ye satılan Death Stranding olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim geliyor. Sam Bridges, Death Stranding tarafından tamamen dönüştürülmüş bir dünyaya meydan okumalıdır. Sam, geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak, paramparça olmuş dünyayı yeniden birleştirmek üzere bir yolculuğa çıkar.“

Verilen 12. ücretsiz oyun daha önce 160 TL’ye satılan F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Metroidvania tarzı bir haritada bir düzineden fazla benzersiz bölgeyi keşfet. Yumruk (Fist), Matkap (Drill) ve Kırbaç (Whip); yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli saldırılar arasında sorunsuz geçiş sağlayan tamamen farklı dövüş stillerine sahip üç silahtır.”

Verilen 13. ücretsiz oyun daha önce 40 TL’ye satılan Severed Steel olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Akıcı bir akrobasi sistemi, yok edilebilir voxel çevreler, tonla ağır çekim, karanlık elektronik müzikler ve eşsiz, tek kollu bir ana karakter sunan şık ve içgüdüsel bir tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu.”

Verilen 14. ücretsiz oyun ise daha önce 119 TL’ye satılan Mortal Shell olmuştu. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: “Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, derin bir aksiyon-RYO’dur. Düşmanlarının merhameti yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık ve keskinlik gerekiyor. Kayıp savaşçıları ele geçir, gizli kutsal yerleri keşfet ve korkunç düşmanlarla yüzleş.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More