Epic Games Store tarafından verilen 13. ücretsiz oyun belli olduepic games store

“15 Gün 15 Ücretsiz Oyun” kampanyası sürüyor. Epic Games Store tarafından verilen 13. ücretsiz oyun Moving Out oldu.

Epic Games Store, bu yılın 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında başlangıcı Shenmue 3 ile yapmış, daha sonra ise Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr, Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition, Prey, Control ve Mages of Mystralia verilmişti.

Bugün ise oyuncuların karşısına çıkan yeni ücretsiz oyun Moving Out oldu. Direkt olarak buradan 29.12.2021 saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni oyunun resmî açıklaması şöyle:

“Moving Out, “kanepeden eşli oynama” kavramına yeni bir anlam getiren absürt fizik tabanlı bir taşıma simülatörüdür!

Eşya sektöründe heyecan verici bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir Eşya Düzenleme ve Taşıma Teknisyeni olarak kalabalık Packmore kasabası boyunca taşıma işlerini üstleneceksin. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama bu azimli ekip için hiçbir görev aşırı tehlikeli veya tuhaf değil. Şirketini göklere çıkar, renkli özelleştirilebilir karakterleri işe al ve kasabanı eşya tehlikesinden kurtar!

Eşli!

Bir bağımsız yüklenici olarak hikâye modunun keyfini tek başına çıkar veya birkaç arkadaşın ile takım kur. En fazla dört oyuncu kanepeye sıkışarak bir kanepeyi taşımanın en iyi yolu üzerine tartışabilir. Becerilerini VE arkadaşlığını test et!

Fizik!

Eşyanın yolunda sinir bozucu kapılar ve pencereler mi var? Yalnızca fizik kullanarak onların üstünden gel! En hızlı sürelere ulaşmak için kaldır, fırlat ve parçala!

Aksiyon!

Giderek daha tehlikeli ve fantastik bir hâl alan taşıma görevleriyle işi öğren. Bir yatağın A noktasından B noktasına gidişi asla bir doğru şeklinde değildir, bu nedenle eğitim kılavuzunu at ve yaratıcı ol!

Macera!

Her taşıma şirketi küçük başlar ama itibarın arttıkça hedef noktaların da artar. Sakin banliyölerden, çılgın çiftliklerden, perili evlerden, sanal gerçeklikten ve ötesindeki diyarlardan geç!

Karakterler!

Her biri ağır iş tutkusuyla dolup taşan renkli karakterlerden oluşan benzersiz bir kadroyu işe al!

Destek Modu (Assist Mode)!

Acemi misin? Sorun değil! Oyunun zorluk seviyesini herkesin oynayabileceği şekilde ayarla!
Bekleme! Arkadaşlarını topla ve Moving Out’ta sertifikalı bir taşıma uzmanı ol!”

Epic Games Store tarafından verilen son oyunun 1 hafta boyunca ücretsiz kalması bekleniyor. O oyunun ne olacağı henüz belli değil ancak 15. oyun çok fazla ses getirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More