Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [8 Aralık]Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store tarafından iki bir ücretsiz oyun geldi. Firma verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen ilk yeni oyun Saints Row IV: Re-Elected oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Artık başkan sensin! Saints ekibi, Penthouse otelinden çıkıp Beyaz Saray’a yerleşti ama Dünya istila edildi ve hem süper güçlerin hem de tuhaf silahlarınla şimdiye kadarki en çılgın açık dünya oyununda dünyayı kurtarmak senin ellerinde.” Firma ayrıca daha önce 45 TL’ye satılan Wildcat Gun Machine oyununu da ücretsiz olarak veriyor. Bu oyun için özet açıklama ise şöyle: “Wildcat Gun Machine, çok çeşitli silahlarla, dev mech robotlarla ve sevimli kedilerle birlikte iğrenç bedenli yaratıkların akınlarına karşı savaştığın bir kurşun cehennemi zindan tarama oyunudur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store bundan önce 32 TL’ye satılan Fort Triumph oyununu ücretsiz vermişti. Bu oyun için şu açıklama geçilmişti: “XCOM’ın sıra tabanlı savaşları ile HOMM’un dünya keşfini bir araya getiren bir strateji oyunu. Kasabalar kur, nesneleri topla, kahramanlarını geliştir ve fiziği kullanarak çevreni taktiksel bir biçimde etkile! Fort Triumph kalıcı ölümün her an gerçekleşebileceği, zorlayıcı bir fantezi sıra tabanlı taktik oyunudur. Bu üzerinde baskı oluşturdu mu?

Esprili, parodi bir fantezi öykü boyunca farklı yetenek setlerine sahip bir kahraman grubuna liderlik et. Bölünmüş ve yöntemsel olarak oluşturulan haritalarda çeşitli amaçlara sahip görevler seni bekliyor; ister hikâye ister skirmish modunda oyna, kendini büyük maceralara şimdiden hazırla.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More