Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [17 Kasım]

Epic Games Store tarafından bir kez daha iki yeni ücretsiz oyun geldi. Firma verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen ilk yeni yapım Dark Deity oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Terrazael dünyasına adım atın ve yakında efsanevi olacak kahramanlara, bozulan yeminler, pervasız savaşlar ve evcilleşmemiş büyü ile parçalanmış bir ülkeyi restore etme görevinde liderlik edin. Sıra tabanlı savaşlarda mücadele edin, karakter ilişkilerini yönetin, tehlikeli eserleri toplayın ve dünyayı restore edin.” Firma tarafından verilen diğer oyun ise Evil Dead: The Game oldu. Bu oyun için şu özet aktarıldı: “Ash Williams veya ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak üst düzey bir eşli mod ve çok oyunculu bir PVP aksiyon deneyimi dolu bu oyunda iş birliği yap!”

Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin yönetimini ele geçirin ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sızın. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da gizli kamplara gizlice girerken yaklaşımınızı seçin. Tuzaklar kurun, rakiplerinizi zehirleyin veya düşmanla irtibattan tamamen kaçının.”

Epic Games, 24 Kasım tarihinde ise şu an 280 TL’ye satılan Star Wars: Squandrons oyununu ücretsiz olarak verecek. Bu oyun için özel açıklama şöyle: “Star Wars: Squadrons’taki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaş. Kemerini bağla, filonla birlikte uzaydaki çok oyunculu birinci şahıs it dalaşlarının adrenalinini hisset ve heyecan verici Star Wars tek oyunculu hikâyede pilot olmanın ne anlama geldiğini öğren.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma daha önce Alba – A Wildlife Adventure oyununu ücretsiz olarak vermişti. Oyun için şu özet açıklama geçiliyor: “Bir çocuk bile dünyayı değiştirebilir. Yaşadığı güzel adayı ve oradaki yaban hayatını korumak için çıktığı yolculukta Alba’ya eşlik et, tabii bu sırada bir devrimin fitilini de ateşleyebilirsin.

Etraftaki çöpleri görmezden gelirsen, burası tamı tamına bir Akdeniz cenneti! Huzur dolu kumsallarından tut yükseklerden kasabaya doğru bakan tarihi kalesine kadar bütün bir ada keşfetmen için seni bekliyor. Ines ve tam bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte, adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Kim bilir, belki sıra sonra dünyaya da gelir.” 

Daha önce ücretsiz olarak verilen diğer oyun ise Shadow Tactics olmuştu. Bu oyun için firma tarafından yapılan özet açıklama ise şöyle olmuştu: “Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya’da geçen zorlu bir taktiksel gizlilik oyunudur. Yeni bir Shogun, Japonya yönetimini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve isyana karşı savaşında sabotaj, suikast ve casusluk gibi sıra dışı becerilere sahip beş uzman topluyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More