Epic Games Store, bu sefer ücretsiz Terraforming Mars veriyorEpic Games Store

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun Terraforming Mars oldu. Firma vereceği diğer oyunları da duyurdu.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen en yeni oyun olan ve daha önce 33 TL‘ye satılan Terraforming Mars direkt olarak buradan elde edilebiliyor. Firmanın 12 Mayıs tarihinde ücretsiz vereceği oyunlardan birisi şu an 25 TL’ye satılan Jotun: Valhalla Sürümü olacak. Bu oyun için yapılan resmî açıklama şöyle: Jotun, İskandinav mitolojisinde geçen elle çizilmiş aksiyon keşif oyunudur. Jotun’da, utandırıcı bir ölümle hayatı son bulan ve Valhalla’ya girmek için Tanrılara kendini kanıtlaması gereken bir Viking savaşçısı olan Thora’yı oynuyorsunuz. Tanrıları etkileyin!”

Epic Games Store, 12 Mayıs tarihinde ayrıca şu an 200 TL‘ye satılan Prey oyununu da ücretsiz olarak verecek. Prey için yapılan resmî açıklama ise tam olarak şöyle: “Prey’de 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsun. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisin ancak işler hiç de iyi gitmiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More