Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak Gods Will Fall veriyor

Epic Games Store, 2022’de de ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Firma bu sefer ücretsiz Gods Will Fall veriyor.

Epic Games Store, ücretsiz oyunlar için 2021’de büyük bütçeler ayırdı ve bunu sonlandırmak istemiyor. 2022’de de yeni oyunlar veriliyor ve bunların sonuncusu normalde 110 TL olan buradan alabileceğiniz Gods Will Fall oldu. 13.01.2022 saat 19:00’a kadar ücretsiz olan bu oyun için resmi açıklama şöyle:

“İnsanlığın Son Umudu Sensin. Tanrıların insanlık üzerindeki acı verici hâkimiyeti bin yıldır sürüyor. Zulmederek her erkeğin, kadının ve çocuğun kendilerine bir bağlılık yeminiyle körü körüne itaat etmesini istiyorlar. Tanrıların isteğini yerine getirmeyenleri acımasız bir ölüm bekliyor. Tanrıların insanlık üzerindeki acımasız kontrolünü ortadan kaldırmak için çaresizce çabalayan cesur savaşçıların vahşi mücadelelerini deneyimle.

Uzun süredir tanrıların acımasız hâkimiyeti altında ezilen ve kılıç kullanabilen her erkek ve kadın, hayatta kalan 8 Keltten oluşan klanını kurmak ve her tanrının cehennemi andıran âleminde yaşayan korkunç canavarlardan ve minyonlardan oluşan lejyonlara meydan okumak için çağrılacak. Başarıya ulaşırsan efsanelerin doğuşuna tanıklık edersin. Başarısız olursan tüm hayatlar gözünün önünde heba olur.”

Epic Games Store, Gods Will Fall sonrasında 40 TL’lik Galactic Civilizations III oyununu ücretsiz olarak verecek. Bu oyun 13 Ocak tarihinde ücretsiz hale gelecek.

Epic Games Store, biliyorsunuz 2021’in 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında birçok oyun verdi. Burada başlangıç Shenmue 3 ile yapılmış, daha sonra ise Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr, Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition, Prey, Control, Mages of Mystralia, Moving Out ve Salt and Sanctuary verilmişti.

Bu büyük kampanyada kapanış ise Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Tomb Raider GOTY oyunlarının ücretsiz olarak verilmesi ile yapılmıştı.

Read More