Epic Games Store, bir ücretsiz oyun daha verdi [11 Ağustos]Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store tarafından bu sefer yine tek bir oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapım, “Cook, Serve, Delicious! 3?!” oldu. Bu 18 Ağustos tarihine kadar ücretsiz oyunun firma tarafından yapılan açıklaması şöyle: “Milyonlar satan Cook, Serve, Delicious! serisinin bu devasa devam oyununda yola koyul ve güvenilir robot ekibin Whisk ve Clever ile birlikte Iron Cook Foodtruck Championships’e katılmak için Amerika Birleşik Devletleri’ni boydan boya gez. Savaştan zarar görmüş ve radikal bir şekilde değişim yaşamış 2042 Amerika’sında geçen, hızlı tempolu aksiyon sunmak için tamamen yeniden tasarlanmış olan bu yeni oyun yapısında, yüzlerce seviyede, yüzlerce yemek pişireceğin (seriye eklenmiş yepyeni pek çok yemek de dâhil) yepyeni bir hikâye odaklı mücadeleyi baştan sona oyna ya da istediğin zaman açılıp kapanabilen yepyeni Chill Mode (Rahatlama Modu) ile gevşemeye hazır ol!”

Bu arada Epic, 18 Ağustos tarihinde “Rumbleverse™ – Bum Boksçu İçerik Paketi” vereceğini de duyurdu. Bunun için şu açıklama geçildi: “Bu paket, özel Bum Boksçu seti, özel bir unvan kartı arka planının ve çerçevesinin yanı sıra 120 dakikalık oyun için Şöhret güçlendirici içerir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, oyun marketinde ücretsiz yapımlar yanında diğer oyunlar için düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman güzel oyunlar ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More