Epic Games Store bir kez daha iki farklı ücretsiz oyun veriyorEpic Games Store

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyunlar Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter oldu. İşte detaylar;

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen en yeni oyun olan ve daha önce 25 TL‘ye satılan Rogue Legacy için açıklama şöyle: “Herkesin kahraman olabileceği, kalıtımsal rogue-“LITE” oyunu. Her öldüğünde senin yerine farklı bir çocuğun geçecek. Bir çocuk renk körü, diğeri vertigo hastası bir cüce olabilir. Fakat sorun yok, çünkü hiç kimse mükemmel değildir ve sen de başarılı olmak zorunda değilsin.” Bugün verilen diğer ücretsiz oyun ise daha önce 33 TL’ye satılan The Vanishing of Ethan Carter oldu. Bu oyunun açıklaması da şöyle: “The Vanishing of Ethan Carter keşiflere dayalı, birinci şahıs bir gizem oyunudur. Esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak, Ethan’ın kayboluşunun ve ailesinin akıbetinin ardında yatan gerçeği keşfedeceksin.”

14 Nisan tarihinde ise oyunculara Insurmountable verilecek. Oyunun açıklaması şöyle: “Yalnız bir dağcı olarak çeşitli arazilerle yüzleş ve tırmanışın sayısız tehlikesi karşısında hayatta kal! Riskli bir çevrede pek çok zorlu karar seni bekliyor. Dağda tırman ve aşılamaz yüksekliklerin üstesinden gel!” Aynı tarihte XCOM 2 de ücretsiz olacak. Bu oyun içinse açıklama şöyle: “Dünyayı uzaylılar yönetiyor ancak şeytani planlarını gizliyorlar. Bir gerilla kuvvetinin lideri olarak, uzaylı tehdidini yok etmek ve insan ırkını kurtarmak için küresel bir direniş başlatmalısın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More