En kaliteli bedava oyunlar: Sizin için sıraladık!


Piyasaya sürülen oyunların fiyatlarının dudak uçuklatan rakamlara ulaştığı bu dönemde, oyuncularda uygun fiyatlı veya bedava oyunlara erişme isteği oluştu. genellikle ücretsiz piyasaya sürülen oyunların, beklentileri karşılamadığını görmekteyiz. Fakat bu listemizde, daha önce paralı ücretli olarak piyasaya sürülüp, daha sonra ücretsiz olan oyunları da ekledik. Bu yüzden söz konusu oyunların oyuncu deneyimi konusunda beklentileri karşılayan oyunları olacağını söyleyebiliriz

Bunun yanı sıra piyasaya sürüldüğünden bu yana ücretsiz olan oyunlar da mevut. Bu oyunların yapımcılarının da, oyun içi satın alımlardan hasılat yaptığı için, piyasada önemli bütçe ayırılan oyunlar arasında yer alıyor. Bu yüzden listedeki çoğu oyunun, aktif kullanıcılara sahip olduğunu ve önemli bütçeler ayrılmış oyunlar olduğunu belirtelim.

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız ‘Oyun Canavarı’ serimizin yeni bölümünde ise, bedava kaliteli oyunlar ile karşınızdayız. Genel olarak listeyi değerlendirdiğimizde, hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynayabileceğiniz, kaliteli oyunlar bulunuyor. İşte oyunlar.

Genel olarak bu oyunları değerlendirdiğimizde, piyasada aktif olarak oynanan oyunlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden listemizdeki oyunları tercih edebilirsiniz. Tabii ki ilk çıktığı kadar rağbet görmeyen oyunlar da listemizde mevcut. Fakat her ne kadar şuan aktif kullanıcı sayısı rekor kırmasa da, düzenli oyuncularının olduğu oyunlar olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki haftalarda farklı oyun videoları ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Eğer kaliteli ve ücretsiz oyun öneriniz var ise bizlerle yorum kısmından paylaşmayı unutmayın.

Read More

Yorum yapın