En iyi fotoğraf mekanlarını bulmaya yardımcı olan seyahat uygulaması: NoFilterNoFilter

Bugün sizlere dünyanın dört bir yanındaki en iyi fotoğraf noktalarını keşfetmek isteyen gezginler için NoFilter isimli bir uygulamadan söz etmek istiyoruz.

 Uygulama hem iOS hem de Android‘li kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama aynı zamanda en iyi fotoğraf çekimi konumlarını keşfetmek isteyen Instagram tutkunlarına da hitap ediyor. Kullanıcılar uygulama sayesinde bir fotoğrafın çekildiği yerin tam konumunu öğrenebiliyor. Güçlü bir fotoğraf noktası bulma uygulaması olarak karşımıza çıkan NoFilter’da kullanıcılar en iyi fotoğrafları çekebilmek için kamera ayarlarıyla ilgili ayrıntılara da ulaşabiliyor. Kullanıcılar beğendikleri noktaları kolekyisonlara kaydedebiliyor. Seyahat noktalarını kaydetmeye de imkan tanıyan uygulamada kullanıcılar arkadaşlarını, fotoğrafçıları ve gezginleri de takip edebiliyor. Bu sayede daha ilham verici fotoğraflar çekilebiliyor. Fotoğraf konumlarını bulmaya yardımcı olan uygulamada kullanıcılar kendi seyahat fotoğraflarını paylaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NoFilter fotoğraf tutkunları için en iyi noktaları bulmaya yardımcı oluyor

Diğer benzer platformların çoğunun seyahat noktalarının güzelliğine odaklanmadığını belirten NoFilter, geliştirdikleri uygulamanın ise kullanıcıları yanlış yönlendirecek herhangi bir ek filtre veya öğe olmadan gerçeği gösterdiğini söylüyor. iPad tarafında yer alan uygulamayı haberin devamında yer alan bağlantı linki üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamanın Android versiyonu da bulunuyor. Bu uygulamayı da hemen aşağıdan indirmek mümkün. Önümüzdeki günlerde farklı uygulamaları da sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

NoFilter

NoFilter

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 37,8 MB
  • Yükle App Store

Read More