En çok satan bluetooth hoparlörün fiyatı 83 TL’ye düştü! Evet sadece 83 TL!


Pandemi döneminde birçok alışkanlığın değiştiğini söyleyebiliriz. Bunlardan birisi de tatil alışkanlığı oldu. Artık insanlar kamp tarzı tatillere daha sıcak bakıyorlar. Bu da bluetooth hoparlörlere olan ilgiyi arttırdı.

İnsanlar ses bombası olarak da nitelendirilen bu küçük cihazları çok sevdiler. Telefonlardan çok daha üstün bir ses performansına sahip olan bu cihazlar, genel olarak sahil kenarında, kamp alanında, piknikte ve benzeri etkinliklerde sıklıkla tercih ediliyor.

Basit bir şekilde telefonla eşleştirilen bu hoparlörlerde genel olarak microSD kart girişi de bulunuyor. Bu sayede telefonunuzla eşleştirmeden de müzik keyfini sınırsız bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz.

Genel olarak bluetooth hoparlörlerin pil süresi 5 – 6 saatten aşağı olmuyor. Elbette cihazın boyutuna göre bu süre daha da uzayabiliyor. Lakin taşıması kolay, kompakt bir hoparlör arıyorsanız, o zaman sizlere müthiş bir önerimiz var diyebiliriz.

Pek çok e-ticaret sitesinde en çok satan bluetooth hoparlör olan Polygold KTX-1057 şu anda indirime girmiş durumda. Bu indirim sayesinde cihazın fiyatı da 83 TL’ye kadar düşmüş. Genel olarak cihazı alanların ses performansından memnun olduklarını söyleyebiliriz.

Eğer şu sıralar bluetooth hoparlör alma gibi bir niyetiniz varsa bunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın