En çok beklenen Netflix filmleri

Filmler ve TV şovları arasında, Netflix’in şaşırtıcı sayıda çok projesi var. Ancak önlemek için filme devam etmek yerine, şu anda Netflix’te yapım aşamasında olan en çok beklenen filme odaklanıyoruz.


En çok beklenen Netflix filmleri - Page 1

Aşağıdaki listeyi canlandırmak için IMDb’nin Filmi Ölçer koltuğunu kullandık. Gezegendeki en büyük film ve TV programı veritabanlarından biri olarak, her Pazartesi günü en sıcak başlıklar listesi güncellenir. Buler, her ay yarım milyardan fazla site ziyareti denemeye devam eden sitenin geçişine bağlı.

Not: MovieMeter puanları 14 Kasım 2022

En çok beklenen Netflix filmleri - Page 2

The Pale Blue Eye

Netflix Vizyon Tarihi: 6 Ocak 2023

The Pale Blue Eye’ın gelişi, Batman ve Amerikalı Psikopat aktör Christian Bale için ilk Netflix Orijinali olacak. Yazar, yapımcı ve yönetmen Scott Cooper, on yılın büyük bir bölümünü Louis Bayard’ın romanını uzun metrajlı bir filme uyarlamak için harcadı.

West Point askeri öğrencisinin cinayetini araştırmak için dünyadan bıkmış bir dedektif tutulur. Harbiyelilerin sessizlik kuralıyla afallayarak, davayı çözmeye yardım etmesi için kendilerinden birini görevlendirir – dünyanın Edgar Allan Poe olarak tanıyacağı genç bir adam.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin efsanevi bestecisi Howard Shore, The Pale Blue Eye’ın müziklerini de besteleyecek.

En çok beklenen Netflix filmleri - Page 3

 Rebel Moon

Netflix Vizyon Tarihi: 2023

Yönetmenliğe döndüğünden beri Zack Snyder, Netflix‘i yeni evi yaptı ve o zamandan beri heyecan verici sayıda projesine yeşil ışık yaktı. Asi Ay’ın, Snyder’ın bağımsız bir Star Wars filmi için yaptığı sunuma dayandığı ve Snyder’ın en sevdiği film olan Akira Kurosawa’nın Yedi Samuray’ından etkilendiği söyleniyor .

Galaksinin kenarındaki barışçıl bir koloni, Balisarius adlı zalim bir naip orduları tarafından tehdit ediliyor. Çaresiz kalan kolonistler, komşu gezegenlerden savaşçılar bulması ve onlara karşı koymalarına yardımcı olması için gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadını gönderir.

Rebel Moon sinemalarda sınırlı bir gösterime sahipse, gerçek bir tematik deneyim için kesinlikle katılmaya değer olabilir.

En çok beklenen Netflix filmleri - Page 4

Beverly Hills Polisi: Axel Foley

Netflix Vizyon Tarihi: 2023

Eddie Murphy , neredeyse otuz yıldır ilk kez, en ikonik rollerinden biri olan, Detroitli küstah, geveze polis Axel Foley’i yeniden canlandırmak için geri dönecek . Arsa detayları şu anda hala gizli, bu yüzden Axel Foley’i bir polis komiseri olarak görüp görmeyeceğimiz veya maskaralıklarının onu terfi etmekten alıkoyup engellemediği belli değil.

Read More

Yorum yapın