Eminiz bu oyunu daha önce kimse oynamamıştır!! | Ben Kimim #1


Oyunları herkes sever ve küçüklüğümüzden beri vazgeçemediğimiz belki de unutamadığınız birçok oyun vardır. Kimileri için bu bir topaç, kimileri için saklambaç, kimileri içinde bir bilgisayar oyunu. Yıllar geçtikçe değişen her şey gibi oyunlarda çok farklı haller almaya başladı.

Bizde bu videomuzda bir dönemin vazgeçilmez oyunu, herkesin en az bir kere kesin oynadığı ‘Ben Kimim?’ oyununu oynadık. Oyun esnasında yaşanan diyaloglar ve garip olaylar ise videomuz renk kattı. Bu bölümümüzün konuğunun Youtube camiası olduğunu belirtelim. Önümüzdeki haftalarda farklı konuklar ile serimize devam edeceğiz.

Oyunun kuralları ise çok basit her iki tarafta bir kişilik seçiyor ve kağıda yazıyor. Kağıttaki ismi kimseye göstermeden / söylemeden, o kişiye bürünüyor ve onun cümlelerini onun hislerini ve tavırlarını kullanarak “role playing” yapıyor. Burada geçen sprintte yaşanılan bir olayı, belirli bir durumda kişinin genellikle yaptığı davranışı söylemi kullanarak, diğer kişilerin tahmin etmesi için uğraşıyor. İşte bu kadar kolay. 

Biz oyunu oynarken oldukça çok eğlendik ve bu eğlencemiz sizde ortak olun istedik. Bu bölümümüzün konusu ‘YouTuber’lardı. Bir sonraki bölümü siz seçip yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Biz de önümüzdeki haftalarda ‘Ben Kimim’ serisinin yeni bölümü için, sizin yorumunuz doğrultusunda hareket edelim.

Read More

Yorum yapın