Elon Musk Coca Cola konusunda ciddi!


Attığı her tweet ile gündem olan milyoner Elon Musk geçtiğimiz günlerde Twitter’ı satın almıştı. Ancak bununla yetinmeyen Tesla CEO’su şimdi gözlerini Cola Cola’ya dikti diyebiliriz. Cola Cola hakkında bir tweet atan Musk, şirketi satın aldıktan sonra “içine kokain koyacağını” belirtti.

Elon Musk Coca Cola konusunda ciddi!

Tesla ve SpaceX CEO’su Musk, ”Şimdi de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım” yazdı. Bir başka paylaşımda, ”Twitter’ı maksimum eğlence yapalım” yazan Musk, sosyal medya platformunda tıpkı Signal’deki gibi uçtan uca şifreleme olması gerektiğini savundu. Musk ayrıca, ”Twitter’ın halkın güvenini hak etmek için siyasi olarak tarafsız olması gerekiyor. Bu solu da sağı da eşit oranda üzmek anlamına geliyor” ifadelerini kullandı.

.@CocaCola Oh hi lol https://t.co/VhhVM9GzLJ

— Elon Musk (@elonmusk) April 28, 2022

Twitter’ı en çok ifade özgürlüğü sebebiyle satın almak isteyen Musk bu süreçte adeta savaş verdi. Yönetim kurulu ilk olarak Musk’a platformu satmak istemedi ancak çabalarının sonucunda Musk nihayet Twitter’ı satın alma savaşında galip geldi. Bunun platformun geleceği için ne anlam ifade ettiği de henüz belli değil ancak Musk hali hazırda Twitter üzerinde ciddi bir etkiye sahipti. Musk’ın gözünü diktiği her şeyi yaptığı söz konusu olduğunda yakında gerçekten Cola Cola’yı satın alırsa kimse şaşırmaz diyebiliriz.

Read More

Yorum yapın