Elektrikli Scooter fiyatlarında büyük indirim! Bu fiyatlar kaçırılmaz!

Tükiye’de satılan uygun fiyatlı elektrikli scooterlar hangileri? Bütçe dostu elektrikli scooter modelleri hangiler? En ucuz elektrikli scooter modelleri hangileri? vb aramalar sonucu içeriğimize ulaştıysanız doğru yerdesiniz.

Ucuz bir elektrikli scooter, size sürüş ve park etme zahmeti olmadan dakikalar içinde şehri atlama özgürlüğü verir. Bu, oldukça yavaş bir maksimum 8mph hız ile daha keskin bir 12mph arasındaki farkın yalnızca 50 doların olabileceği ilginç bir fiyat aralığıdır. Tercih ettiğiniz scooter’ın gücü biraz düşükse, performansını yardımcı bir akü ile artırabilirsiniz, ancak bu ekstra masrafa ve ağırlığa değer mi? 

En ucuz elektrikli scooterlar, araziye çıkmak yerine şehir içi sürüş için tasarlanmışlardır. Tıknaz lastikler, güçlü bir motor ve engebeli patikaları güçlendirebilen tam süspansiyonlu bir şey arıyorsanız, cüzdanınızı biraz daha açmanız gerekecek.

Burada listelenenlerden daha ucuz elektrikli scooterlar, özellikle de fiyat/performans noktasında en iyi elektrikli scooterları seçmeye özen gösterdik.

Read More

Yorum yapın