Elektrikli motosiklet markası Cake, bu sefer çocuklara odaklandı

İskandinav tasarım dili çerçevesinde hazırladığı elektrikli motosiklet modelleri çok dikkat çeken Cake, bu sefer çocuklar için geldi.

Uzun zamandır yeni tanıtacağı ürünlerin “geliyor” tarzında ön duyurusunu yapan elektrikli motosiklet üreticisi Cake, bugün hazırladığı yeni seçenekleri sonunda görücüye çıkardı. Firmanın yeni modelleri beklenenden çok daha farklı çıktı. Çünkü  “Kids Evolution” programı kapsamında bu sefer yetişkinler değil çocuklar için iki tekerlekli araçlar hazırladı. Firmanın ikonik tasarımı dilini taşıyan bu ürünlerin en ufağı pedalsız bir bisiklet modeli. Çok ufak yaştaki çocuklar için tasarlanan bu modelde herhangi bir motor / elektrik ya da zincir sistemi bulunmuyor. Ortada yer alan model biraz daha büyük çocuklar için hazırlanmış normal bir bisiklet modeli. Yine herhangi bir motor / elektrik sistemi taşımayan ürün, tek dişli ile aktarım yapıyor ve standart fren sistemleri taşıyor.

Yeni tanıtılan araçların en çok dikkat çekeni “Go” isimli model oluyor. Kendisine büyük boyutlusunu satın alan babaların çocukları için hazırlanan Go elektrikli motosiklet, spesifik olarak 8 yaş üstü çocuklara odaklanıyor ve arazi kullanım için hazırlanmış parçalar taşıyor. 600 watt ile 1.5 kW arası güç sunan ve güç seviyesi ebeveyn kararına göre değiştirilebilen motosiklet, maksimumda 40 km /s hıza çıkabiliyor ve 48V LiNiCoMn 8,8Ah pil üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cake Kids Evolution programı kapsamındaki ürünler sırasıyla 225 dolar, 400 dolar ve 3.500 dolar fiyat etiketlerine sahipler.

Elektrikli motosiklet markası Cake’in yeni modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin

Read More