Ekran çentikli Samsung Galaxy Tab S8 Ultra için en net görseller geldi

Gelişmiş Samsung Galaxy Tab S8 tablet serisinin en üstün modeli Samsung Galaxy Tab S8 Ultra için en net görseller geldi.

Samsung Galaxy Tab S8 serisi Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinden oluşuyor ve çok yakında geliyor. 9 Şubat tarihinde Galaxy S22 ailesiyle beraber tanıtılması olan ürünlerden en çok ses getiren Galaxy Tab S8 Ultra oluyor çünkü modelde bir ekran çentiği bulunuyor. Bu çentikle beraber Samsung’un kendi sitesinde dahi sızdırılan tablet, bu sefer Evan Blass’ın yüksek çözünürlüklü görselleriyle tam olarak karşımıza çıkıyor. Çentik sayesinde ince çerçeveli tablet, ince gövdeye sahip ve kalemi arkasında ya da yanında taşıyabiliyor. Kulaklık girişi olmayan ürün, dörtlü hoparlör sistemine sahip.

Şimdiye kadar sızdırılanlar üzerinden tekrar geçersek Galaxy Tab S8 Ultra tam olarak 14,6 inç WQXGA+ 120 Hz OLED ekrana sahip ve 45W hızlı şarj destekli 11.500 mAh pil taşıyor. Gücünü Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alan Android tablet, önünde yani çentiğinin içinde 12 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı olmak üzere çiftli kamera taşıyor.

Galaxy Tab S8 Ultra’nın arkasında ise 13 megapiksel ana + 6 megapiksel ultra geniş açı kameraları bir araya geliyor.  8 GB, 12 GB ve 16 GB RAM ve 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama seçenekleri sunulacak ürün, sürpriz olmayacağı üzere LTE/5G bağlantı desteğini de sunacak.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More