Ekim ayında izlenebilecek en iyi Netflix dizileri

Çoğu için sonbahar, daha soğuk havalar, izlenecek rahat filmler , yağmur nedeniyle yılın en iyi zamanıdır . Ancak aynı zamanda, en iyi Netflix şovlarının birçoğu da dahil olmak üzere tonlarca yeni şovun galası ve favorilerin geri döndüğü yılın zamanı.


Ekim ayında izlenebilecek en iyi Netflix dizileri - Page 1

Ekim ayı için sizlere harika diziler seçtik. Eminiz ki bu dizilerle sonbaharınız daha da keyifli hale gelecek. Şimdiden iyi seyirler!

Ekim ayında izlenebilecek en iyi Netflix dizileri - Page 2

From Scratch

Tembi Locke’un aynı adlı anısına dayanan Sıfırdan , Zoe Saldaña’yı Sicilya’ya seyahat eden öğrenci Amahle “Amy” Wheeler olarak canlandırıyor. Okumak için İtalya’ya gitmiş olsa da, bir şef Lino (Eugenio Mastrandrea) ile aşkı bulur. Dizi hem romantik hem de göz yaşartıcı olacak ve 21 Ekim’de kesinlikle yürekleri dağlayacak.

Ekim ayında izlenebilecek en iyi Netflix dizileri - Page 3

The Watcher

Eylül ayında DahmerMonster: The Jeffrey Dahmer Story‘nin sürpriz çıkışının ardından Ryan Murphy’nin Netflix’e gelecek bir dizisi daha var. Tüyler ürpertici gerçek hikayeye dayanan The Watcher , New Jersey’deki banliyö rüya evine taşınan bir ailenin, sadece bir takipçinin tüm mahalleyi taciz etmesini konu alıyor. 13 Ekim’de başlayacak olan dizinin mükemmel kadrosuna Naomi Watts, Bobby Cannavale ve Jennifer Coolidge liderlik ediyor.

Ekim ayında izlenebilecek en iyi Netflix dizileri - Page 4

Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

Belki de Netflix ve Chills dizisinin en önemli parçası Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities , korku ve sihirle dolu sekiz bölüm, dört günlük bir etkinliktir. Antoloji serisi, Guillermo del Toro’nun iki orijinal hikayesini içeren sekiz bağımsız bölüm içeriyor. Yıldızlarla dolu ve benzersiz bir hikaye anlatımıyla dolu olan Kabine of Curiosities , tüm korku hayranları için kaçırılmayacak bir oyun ve her şey 25 Ekim’deki ilk iki bölümle başlıyor.

Read More

Yorum yapın