Ekim 2022’de izlenecek en iyi 8 Netflix filmi

Eylül neredeyse geçti ve Ekim ayına geldik. İyi haber şu ki, Cadılar Bayramı yaklaşırken birçok yeni ürkütücü Netflix filmi ve dizisinin zamanı geldi.


Ekim 2022'de izlenecek en iyi 8 Netflix filmi - Page 1

Bu Ekim’de yeni Netflix filmleri arasında bir Stephen King uyarlaması, Mila Kunis’in başrolde olduğu Luckiest Girl Alive , Jessica Chastain’in yer aldığı bir seri katil gerilim filmi ve Coraline yönetmeni Henry Selick’in yeni bir stop-motion korku komedi filmi yer alıyor. Netflix bize yine heyecanlı bir ay geçirtmeye hazır. İşte Ekim ayının en iyi 8 Netflix içeriği.

Ekim 2022'de izlenecek en iyi 8 Netflix filmi - Page 2

Mr. Harrigan’s Phone

Bay Harrigan’ın Telefonu , görünüşte sürekli bir Stephen King uyarlamalarının en sonuncusu.

Kısmen reşit olma hikayesi ve kısmen korku filmi olan Mr. Harrigan’s Phone münzevi milyarder Bay Harrigan (Donald Sutherland) ile beklenmedik bir bağ oluşturan dışlanmış bir genç olan Craig’i ( O yıldızı Jaeden Martell) takip ediyor. Craig’in arkadaşı vefat ettiğinde, istenmeyen sonuçlarla mezarın ötesinden iletişim kurmanın bir yolunu bulur.

Ekim 2022'de izlenecek en iyi 8 Netflix filmi - Page 3

Luckiest Girl Alive

Ekim ayında gelen Netflix filmlerinin çoğu kitaplara dayanıyor. Jessica Knoll’un aynı adlı çok satan romanından uyarlanan Luckiest Girl Alive’da Mila Kunis başrolde.

Kunis, lisesi hakkında bir belgesel hazırlamayı planlayan bir film yapımcısı ona yaklaşana kadar her şeye sahipmiş gibi görünen New York Times yazarı Ani FaNelli’yi canlandırıyor. Belgeselci, Ani’nin geçmişinin karanlık sırlarını ortaya çıkarmakla tehdit eder ve bu, dikkatlice inşa edilmiş dünyasının etrafında parçalanmasına neden olur.

Ekim 2022'de izlenecek en iyi 8 Netflix filmi - Page 4

The Curse of Bridge Hollow

Hocus Pocus ve Halloweentown gibi filmlerin hayranları The Curse of Bridge Hollow’u kaçırmak istemeyecekler. Bu aile dostu tatil filminde Stranger Things oyuncusu Priah Ferguson ve komedyen Marlon Wayans, Cadılar Bayramı süslerini hayata geçirmeye başlayan yaramaz bir ruhu yenmek için bir araya gelen baba-kız ikilisini canlandırıyor.

Read More

Yorum yapın