Egea Sedan fiyatları uzun süre sonra ilk defa bu kadar düştü!

Bugün sizlerle beraber Fiat Egea Sedan modelinin güncel fiyat listesini mercek altına alıyor olacağız. Haydi başlayalım.


Son dönemlerde sıfır otomobil pazarındaki fiyatlar hayli yükseldi. Ülkemizde üretilmesine karşın dolar kuru ve çip krizinden etkilenen modellerden bir tanesi de Fiat Egea oldu. Eski fiyatlarıyla kıyaslandığı zaman ciddi zamlar aldığı gözlense de araç diğer otomobillere göre hala uygun kalıyor. Bu sebepten dolayı da Fiat Egea Sedan modelinin tüketiciler tarafından tercih konusu olduğunu söylememiz lazım.

Fiat Egea fiyat listesi

Fiat Egea Sedan B sınıfı bir sedan modeli olarak geçiyor. Otomobilin segmentindeki rakipleri ise Renault Taliant ve Honda City diyebiliriz

Bu iki modelin de fiyat listesi düşündüğünüz zaman Egea’nın fiyatlarının ne kadar masum olduğunu anlayabilirsiniz. Peki ama son zamların ardından aracın versiyon seçenekleri ve fiyat listesi nasıl şekillendi?

Egea Sedan baz donanım seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Manuel şanzıman ile kombine edilen bu motorun beygir gücü ise 95. Easy olarak isimlendirilen donanım paketinin fiyatı ise hali hazırda 250.900 TL olarak görünüyor. Aracın tüm donanım paketleri ve fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın