Dolar düşerken eşine 2 milyon dolar “hediye” verdi


Daha önce kasiyerlik yapan ve ardından striptizci olan, şimdiki sahne ismiyle bilinen Cardi B eşi Offset’e doğum günü için 2 milyon dolar hediye etti.  Cardi B, eşi Offset’in 30. doğum günü için hiçbir masraftan kaçınmadı. 29 yaşındaki “Money” isimli şarkısıyla ünlü rapçi Instagram Story’de Migos grubundan Offset’e 2 milyon dolarlık büyük bir çek sunduğunu açıkladı.

Dolar düşerken eşine 2 milyon dolar “hediye” verdi

“Doğum günün kutlu olsun!!!” kutlamasıyla eşi Offset’e böylesine yüklü miktarda para hediye eden Cardi B gündem oldu.  Cardi B “Kelimenin tam anlamıyla hepsini aldı.” ifadelerini kullandı. Offset videoda çok mutlu görünüyordu, çeki tutarken gülümseyip dans ediyordu.

Cardi, sosyal medyada paylaştığı bir videoda, Offset’in 2022’de “çok sayıda ticari girişimi” olduğunu bildiği için büyük miktarda parayı hediye ettiğini paylaştı. Gecenin erken saatlerinde, rapçi Instagram Hikayesinde ayrı bir video paylaştı ve bu videoda gece için “100K single” harcadığını da açıkladı.

CelebrityNetWorth.com’a göre Cardi’nin net değeri yaklaşık 40 milyon dolar. Eşi Offset’in asıl doğum günü 14 Aralık’taydı. “Bad and Boujee” rapçisi ile 3 yaşındaki kızı Kulture ve 3 aylık bir oğlunu paylaşan Cardi, geçtiğimiz hafta Instagram’da “Huuuuusband’ımın, en iyi arkadaşımın ve babydaaadddyyy’nin doğum günü kutlu olsun 😩😂😂 . ” ifadelerini kullandu.

“Seni çok seviyorum ve seninle gurur duyuyorum” diye ekledi. “Birlikte çok şeyin üstesinden geldik. Dönüştüğün adamı ve olduğun babayı seviyorum.”

Read More

Yorum yapın