Dogecoin kurucusu: “Keşke kriptonun sonu olsaydı”


Meme kripto para birimi Dogecoin’in ( DOGE ) kurucu ortağı Jackson Palmer, mevcut fiyat düzeltmesinin sektörün sonu olmasını dilediğini belirterek dijital varlık piyasasına yönelik eleştirilerine devam etti.

Dogecoin kurucusu: “Keşke kriptonun sonu olsaydı”

Dogecoin’in ( DOGE ) kurucu ortağı Jackson Palmer, geçtiğimiz günlerde Crikey ile yayınlanan bir röportajda, daha fazla insanın karışık bir sistemde hiçbir şey yapmamak için farklı kripto ürünleri aracılığıyla para kazandığını  söyledi.

İlginç bir şekilde Palmer, mevcut düzeltmenin bir kripto kışı olmadığına, kripto destekçilerinin daha önce heyecanlanan başarısız projelerin izine rağmen bir sonraki yatırımcıların faydalanmasını beklemesi için bir aşama olduğuna inanıyor.

Kripto pazarlarına daha fazla sermaye giriyor

Fiyatlar düzelmiş olsa da, destekçilerin farklı projelere para pompalamaya devam ettiğini ve sektördeki dolandırıcılıkları unutacak yatırımcıları beklediklerini kaydetti.

Yazılım geliştiricisi, kripto sektörünün gerçek olmadığının kanıtı olarak ICO’lar, DAO’lar ve daha yakın zamanda NFT’ler gibi ürünleri işaret ederek şu ifadelere yer verdi;

“Ne yazık ki kriptonun sonu olmasını dilerdim ama değil. Daha bütünsel olarak, bu griftonomi, hiperkapitalizm, rantiye kapitalizm sisteminde, insanlar giderek hiçbir şey yapmadan para kazanmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Kışta olduğunu söyleyemem. Hala kripto destekçileri tarafından akıtılan yığınla para görüyorum. Yeni bir grup aptalın içeri girmesini bekliyorlar. Bu, döngüler halinde gerçekleşir,”

Palmer’ın kripto sektörüne eleştirisi

Palmer’ın sektöre para pompalayan ve şüphesiz yatırımcıları bekleyen kripto destekçileri hakkındaki yorumu, piyasayı kontrol eden birkaç kişiden oluşan önceki duruşuyla aynı hizada.

Palmer, Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından 2021’de bildirildiği üzere, ortalama bir yatırımcı pahasına kripto para sektörünü kontrol etmek için birkaç güçlü kişiye saldırmıştı.

Read More

Yorum yapın