DOGE balina işlemleri hızla artıyor!


Kripto para piyasasındaki çoğu varlığın fiyatlarındaki son düşüş, yatırımcılara, tüccar faaliyetlerinde bir artış kaydeden Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere en sevdikleri kripto paralardan büyük miktarlarda satın alma fırsatı sağladı.

DOGE balina işlemleri hızla artıyor!

Gerçekten de, meme köpeği tokeni Dogecoin, Twitter kullanıcısı Javonnii tarafından alınan ve zincir üstü analitik tarafından retweetlenen Santiment verileriyle, kripto tüccarları tarafından 38 balina işlemi kaydetti. 13 Aralık’ta platformun kendisi.

DOGE balina işlemleri hızla artıyor! - Resim : 1

Fiyata karşı DOGE balina işlemleri. Kaynak: Javonnii/Santiment

Aynı zamanda, 350’den fazla DOGE sahibi ( kripto cüzdanlarında en az 1 milyon $ Dogecoin bulunan) fiyat düşüşünden ve sermaye çıkışından etkilendi ve Finbold tarafından bildirildiği üzere varlıkları 1 milyon $’ın altına düştü.

Dogecoin fiyat analizi

Basın zamanında Dogecoin, 13 Aralık’ta Finbold tarafından alınan verilere göre, yedi gün öncesine göre %6,66 düşüşle birlikte günlük %6,41’lik bir artışı temsil eden 0,09398 $’lık fiyattan el değiştiriyordu.

DOGE balina işlemleri hızla artıyor! - Resim : 2

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Başka yerlerde, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu da DOGE’de yükseliyor ve 31 Aralık 2022’ye kadar ortalama 0,09811 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor, bu da Finbold tarafından 1 Aralık’ta bildirilenden daha yüksek bir tahmin.

Bu arada, 13 Aralık tarihli CoinMarketCap verilerine göre, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının piyasa değeri şu anda 11,94 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve Dogecoin’i Cardano’yu ( ADA ) bu konumdan çıkardıktan sonra bu göstergeye göre en büyük sekizinci kripto para birimi yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın