DJI Mini 3 Pro drone modeli sızdırılmış olabilirDJI Mini 3 Pro drone

Drone pazarı eski popülerliğinden uzak ancak DJI yeni çözümlere devam ediyor. Bu sefer DJI Mini 3 Pro modeli gündemde yer alıyor.

Şimdilik yüzde 100 kesin değil ancak yüksek ihtimalle yukarıda henüz tanıtılmayan DJI Mini 3 Pro drone modeline bakıyoruz. “Mini” takısından da anlaşılabileceği üzere DJI’ın ufak boyutlu drone ailesinde yer alan ürün, bazılarınca “çirkin” bulunan bir tasarıma sahip. Özellikle ön kısmındaki kaza önleyici sensörleri gövdeye oranla büyük bulunan ürün, katlanabilir yapıyı benimsiyor. Bir ceketin cebinde taşınabilecek kadar ufak olduğu düşünülen Mini 3 Pro, önünde en az F1.7 diyaframa sahip bir kamera taşıyor. Yüksek ihtimalle 48 megapiksellik 4K 60 fps video çekebilen bir sensör üzerine kurulan ürün, tahminlere göre öndeki mekanizma ile üç eksende görüntü sabitleme yapabiliyor.

Yapılan sızıntıda Mini 3 Pro drone modeli yanında kontrolcüsü de görülüyor. Bünyesinde büyük sayılacak çok ince çerçeveli bir dokunmatik ekran yer alan bu kontrolcü, drone’u kontrol etmek için gereken her şeye erişim sunuyor. Bu kontrolcü şimdilik aşırı ergonomik durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mini 3 Pro drone model için henüz başka detay ortaya çıkmış değil. Ancak Mini 3 Pro‘nun yalnız gelmeme ihtimali bulunuyor. Önümüzdeki aylarda yapılacak etkinlik kapsamında Mini 3 Pro yanında normal Mini 3 de tanıtılabilir. Ürünlerin detayları yakında kendilerini gösterecektir.

DJI Mini 3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

Read More