DJI Mini 3 Pro drone modeli için kutu açma videosu dahi sızdırıldıDJI Mini 3 Pro

DJI, yakında karşımıza yukarıda gördüğünüz DJI Mini 3 Pro ile çıkacak. Bu model için tanıtım öncesi her şey ortaya saçıldı.


Advertisement

10 Mayıs tarihinde resmi olarak lanse edileceği açıklanan DJI Mini 3 Pro için daha önce de bazı sızıntılar yapılmıştı. Bugün ise direkt olarak modelin kutu açma videosu yayınlandı. Drone’u erkenden ele geçiren birisi tarafından çekilen yukarıdaki video haricinde model için yeni görseller de geldi. Bu görsellerden birisinde drone için sunulan kumandalı paket içeriği karşımıza çıkıyor. Tasarımsal olarak büyük bir sürpriz oluşturmayan drone, katlanabilir yapıda ve taşınabilir bir seçenek konumunda bulunuyor. Buna karşın firmanın en ufak drone’u olmayacak Mini 3 Pro, yapılan eski teknik sızıntılara göre 48 megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya sahip. Görüntü sabitleme özelliğine sahip olan bu kamera, söylendiği kadarıyla 24 mm odak uzaklığına, 1/1.3 inç sensöre ve F1.7 diyafram değerlerine sahip. Firmanın gelişmiş otomatik uçuş ve kaza önleme sistemleriyle donatılan Mini 3 Pro, bazı tahminlere göre yaklaşık 1.000 dolar fiyat ile satılacak.

Herkese hitap etmeyen bir seçenek olan Mini 3 Pro,, halen sadece tek bir renkte kendisini gösteriyor ve söylendiği kadarıyla normal pil ile 32 dakika, büyük pil seçeneğiyle ise 47 dakika havada kalabiliyor. Drone’un tamamen şarj edilmesi ise ufak pil ile 64 dakika kadar sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mini 3 Pro drone modeli, tanıtıldıktan sonra Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer alıyor. Drone pazarı eski popülerliğinden çok uzakta olmasına halen bu ürünlere ilgi gösteren bir kitle bulunuyor.

DJI Mini 3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More