Disney+’a Örümcek-Adam ve Venom filmleri geliyor; işte filmlerin yayın tarihi

Kısa bir süre önce Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+ servisine yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Disney+ tarafından yapılan duyuruya göre Örümcek Adam ve Venom filmleri haziran ayında platforma eklenecek.

Venom, Örümcek-Adam (2002), Örümcek-Adam 2 (2004), Örümcek-Adam 3 (2007), İnanılmaz Örümcek-Adam (2012), İnanılmaz Örümcek-Adam 2 (2014),  Örümcek-Adam: Eve dönüş (2017), Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (2018) ve Venom: Zehirli Öfke (2018) filmleri, 24 Haziran‘da video servisine gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ servisine eklenen Örümcek-Adam hakkında bilgi (2002)

Sıradan bir genç olan Peter Parker, yanlışlıkla radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra olağanüstü bir süper kahramana dönüşüyor.  Amcası bir soygun sırasında vahşice öldürüldüğünde, Peter yeni güçlerini amcasının ölümünün intikamını almak için kullanmaya yemin ediyor. Kendini “Örümcek-Adam” olarak kabul ederek, sokakları suçtan temizlemeye koyuluyor ve kötü niyetli süper kötü “Yeşil Cin” ile çatışmaya giriyor.

Disney+ serivisine Venom: Zehirli Öfke (2018) de geliyor

Eddie Brock (Tom Hardy), işi ve nişanlısı dahil her şeyini kaybettikten sonra yıkılmış bir adamdır. Hayatının en dip noktasındayken, uzaylı bir organizmaya bedeninde ev sahipliği yaparak olağanüstü süper güçlere sahip Venom’a dönüşüyor. Venom kendisinden çok daha güçlü ve daha silahlı rakibi Riot’u yenmek için büyük bir mücadelenin içine giriyor.

İlginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More