Disney+ Türkiye, yerli “Kaçış” dizisinden ilk videoyu paylaştıDisney+ Türkiye Kaçış

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, yakında Türkiye’de de olacak ve Kaçış gibi yerli yapımlar yayınlayacak.


Advertisement

Türkiye’de 14 Haziran itibarıyla yayına başlayacak Disney+, resmi Twitter hesabı üzerinden yerli “Kaçış” dizisinden ilk videoyu paylaştı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz kısa tanıtım videosu için şu açıklama geçildi: “Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın ilk Türk dizisi ‘Kaçış’tan ilk teaser seyirciyle buluştu. Dizinin etkileyici atmosferine dair ipuçlarının verildiği ilk teaser’da Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramı, dizinin başrolünde yer alan Engin Akyürek’in canlandırdığı ‘Mehmet’in gözünden seyirciye aktarılıyor. Çarpıcı anlara sahne olan teaser, diziye dair heyecanı giderek yükseltiyor. Dram, macera ve aksiyonu bir araya getirecek dizide Akyürek’e İrem HelvacıoğluAziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim eşlik ediyor. 

‘Kaçış; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ta yayınlanacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlamak adına servise abone olan kullanıcılar, yüksek görüntü kalitesine, dört adede kadar eşzamanlı yayına, on cihaza kadar sınırsız indirme, seçili içerikleri IMAX teknolojisi ile izleme ve yedi adede kadar farklı profil yaratma olanağına sahip olacak. Disney+ bunlarla beraber, ebeveynlerin kolayca oluşturabilecekleri Çocuk Profilleri ile sadece yaşa uygun içeriğe erişilmesine olanak sağlayan, çocuk dostu bir arayüz sunuyor.

Disney+ Türkiye’deki üyelik ücretini aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak da belirlemiş durumda. Aynı zamanda şimdilik yıllık 279,90 TL’lik bir tanışma paketi de sunuluyor.

Disney+ servisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More