Disney+ Türkiye, Star Wars evreni için birçok yeni içerik duyurusu yaptı

Disney+ Türkiye, bugün önce küresel olarak duyurulan yeni Star Wars içerikleri için önemli paylaşımlarda bulundu.

Star Wars evreni tüm içerikleriyle beraber 14 Haziran tarihinde Türkiye’de açılacak Disney+ içerisinde yer alıyor. Star Wars fanlarını son yıllarda çıkardığı diziler ile çok memnun eden Disney, önümüzdeki dönemde başka yeni içeriklerle de karşımıza çıkacak. Peki bunlar neler olacak? Kısa süre önce orijinal dizi Obi-Wan Kenobi dizisi için ilk bölümleri yayınlayan şirket, geçtiğimiz saatlerde ilk olarak “Mandalorian ve Grogu’nun yolculuğu Disney+’ta. The Mandalorian 3. sezonuyla Şubat 2023’te sadece burada.” duyurusunu yaptı. Bunun üstüne “Galaksinin yeni hikayesi. Jude Law’un başrolde olduğu ve yapımcılığını Jon Watts, Christopher Ford, Jon Favreau, Dave Filoni’nin üstlendiği orijinal dizi Star Wars: Skeleton Crew 2023’te sadece burada.” duyurusu geçildi. Son olaraksa “İhtiyaç duyulduğu her an oradaydı. Şimdi, kaldığı yerden devam etmeye geliyor. Orijinal dizi Andor 31 Ağustos’ta sadece Disney+’ta.” duyurusu heyecan yarattı.

Disney+ Türkiye için üyelik ücretleri aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak açıklanmıştı. Daha sonra bir paylaşım yapan firma, platformun yayına başlayacağı günü heyecanla bekleyenlere özel bir yıllık tanışma paketi hazırladıklarını aktardı. Bu konuda gelen açıklama tam olarak şöyle oldu:

“Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı sıra yukarıda belirttiğimiz “Obi-Wan Kenobi” yer alıyor.

Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina’nın başrollerini paylaştığı Oscar adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek yapımlar arasında bulunuyor.

İhtiyaç duyulduğu her an oradaydı. Şimdi, kaldığı yerden devam etmeye geliyor. Orijinal dizi #Andor 31 Ağustos’ta sadece Disney+’ta. pic.twitter.com/ClLeGBbJpQ

— Disney+ Türkiye (@DisneyPlusTR) May 27, 2022

Galaksinin yeni hikayesi. 🎬 Jude Law’un başrolde olduğu ve yapımcılığını Jon Watts, Christopher Ford, Jon Favreau, Dave Filoni’nin üstlendiği orijinal dizi Star Wars: Skeleton Crew 2023’te sadece burada. pic.twitter.com/BpRafQZgle

— Disney+ Türkiye (@DisneyPlusTR) May 27, 2022

Mandalorian ve Grogu’nun yolculuğu Disney+’ta. #TheMandalorian 3. sezonuyla Şubat 2023’te sadece burada. pic.twitter.com/qSwnMa7kAm

— Disney+ Türkiye (@DisneyPlusTR) May 27, 2022

Asla pes etmeyecek. Orijinal dizi #Andor 31 Ağustos’ta sadece Disney+’ta. pic.twitter.com/tSMk15GaWa

— Disney+ Türkiye (@DisneyPlusTR) May 27, 2022

Disney+ Türkiye çalışmaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More