Disney+ Türkiye özel reklam filmi yayınladı: “Hazırsanız Başlıyoruz!”

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, artık Türkiye’de yayına başlamak için gün sayıyor.

Disney+ Türkiye, bu bağlamda yerli içeriklerinde yer alacak birbirinden ünlü ve sevilen oyuncuları ile uzun süre konuşulacak bir reklam filmi yayınladı. Firma bu video için şunları aktardı. “İçeriklerde yer alacak sevilen oyuncuların, özel dekore edilmiş bir otelde, kendileri için özel olarak tasarlanmış farklı alanlarda keyifli bir izleme deneyimi yaşadığı görülüyor. Otel görevlilerinin oyuncuları ağırlamak için özenli hazırlıklarıyla başlayan filmin devamı, tüm hazırlıkların, aslında misafirlerin Disney+ izlemeleri için yapıldığını estetik ve esprili bir dille anlatıyor.

Disney+’ın Türkiye’de yayın hayatına başlamasının yarattığı heyecana ve geniş içerik arşiviyle sunacağı yepyeni izleme deneyimine atıfta bulunan filmde yer alan ünlü oyuncular; Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Burak Deniz, Can Yaman, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Halit Ergenç, Hande Erçel, Pınar Deniz ve Timuçin Esen, platformun yepyeni hikayelere imza atmak için çıktığı yolculuğunda, önümüzdeki dönem hayata geçecek projelerinde yer alacaklar.

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından oluşan bu kadar geniş bir kadroyu, ilk kez aynı reklam filminde bir araya getirmesiyle dikkat çeken kampanya, sosyal medyada çok ses getirirken, platformun önümüzdeki dönemlerde yayına alacağı yerli içeriklerle ilgili de büyük merak uyandırdı. 

Yayınlandığı ilk andan itibaren sosyal medyada büyük ses getiren ve heyecan yaratan reklam filminin yönetmen koltuğunda Serdar Dönmez otururken, görüntü yönetmeni olarak Kasper Wind Nielsen görev aldı. Prodüksiyon tasarımının Agustin Ruben Moreaux tarafından gerçekleştirildiği filmin yaratıcı ajansı TBWA, yapım şirketi ise Depo Film. Disney+, halihazırda heyecanla beklenen binlerce içeriğinin yanı sıra ses getirecek yepyeni yerli içerikleriyle 14 Haziran’dan itibaren Türkiye’de izleyiciyle buluşacak.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirlediğini açıklamıştı. Lansmana özel avantajlı bir üyelik paketi sunan Disney+, 8 ay fiyatına 12 ay boyunca izleme keyfi sunan 279,90 TL’lik bir tanışma paketi duyurdu. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Disney+ yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More