Disney Plus Türkiye operasyonu için işe alımlar başladıDisney Plus

Eğlence dünyasının en büyük isimlerinden Disney, Netflix benzeri servisi Disney Plus Türkiye operasyonu için işe alımlara başladı.

T24’ün haberine göre Türkiye’ye ne zaman geleceği halen netlik kazanmayan Disney Plus için işe alımlar başladı. LinkedIn üzerindeki Disney Plus’ın resmi hesabında bakıldığı zaman Türkiye özelinde 5 farklı iş ilanı yer alıyor. Bunlara bakıldığında İnsan Kaynakları gibi önemli bölümlerin daha yeni aldığı görülüyor. Ayrıca ilanlar hibrit ve ofisten olarak da ayrılmış.

Kaynağa göre ilanlarının açılmış olması 2022 yılında platformun Türkiye’de erişime açılacağını gösteriyor. Ancak bu konuda kesin konuşmamakta fayda var. Planlarda her zaman değişimler olabiliyor. Türkiye’de son dönemde ekonomik açıdan inanılmaz olaylar yaşanıyor.

Disney Plus Türkiye’de geniş bir kitleye hitap edebilir

Disney bizim gündemimize en son bir ışın kılıcı ile gelmişti. Piyasada hali hazırda satılan yerli yabancı birçok “Lightsaber” yani ışın kılıcı bulunuyor. Bunların belki de en gerçekçisinde ise sürpriz olmayacağı üzere Disney imzası bulunuyor.

Aşağıdaki video ile tanıtılan yeni seçenek, çok uzun zamandır geliştiriliyor. Bu ışın kılıcının en büyük farklı videoda da görebileceğiniz üzere gerçekten açılabiliyor olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıdan en gerçekçilerden sayılan kılıç için henüz çok fazla detay verilmiş değil. Örneğin bu Lightsaber satılacak mı ya da satılırsa kaça satılacak henüz bilmiyoruz.

Disney şimdilik sadece kılıcın “Star Wars: Galactic Starcruiser” oteli için olduğunu aktarıyor. Kılıcın canlı şekilde ilk olarak Galactic Starcruiser içerisinde görülebileceği belirtiliyor ve bunun için 2022 tarihi veriliyor.

Read More