Disney+, Gülse Birsel imzalı yeni filmi müjdeledi!


Disney+ bu yıl yayın hayatına başladığından beri ciddi anlamda ön plana çıkmış durumda. Bu kapsamda tüm Marvel ve Disney yapımlarını bünyesinde toplayan yayın akışı devi yeni projesini de duyurdu.

Disney+, Gülse Birsel imzalı yeni filmi müjdeledi!

Disney+, Gülse Birsel imzalı yeni filmi müjdeledi! - Resim : 1

Disney+, yeni yerli filmi Yılbaşı Gecesi’ni duyurdu. Filmin oyuncu kadrosu ve konusu da bu kapsamda açıklandı.

Disney+’ın yeni yerli içeriği, Avrupa Yakası’ndan bilinen Gülse Birsel imzası taşıyacak. Bu kapsamda beklentilerin oldukça yüksek olduğu yapım şimdiden sosyal medyada da dikkat çekti.

Türk televizyonlarının en önemli isimlerinden Gülse Birsel’in kaleminden çıkan Yılbaşı Gecesi filmi oldu. Platform, yeni filminin konusunu ve oyuncu kadrosunu da açıkladı. Disney+ tarafından paylaşılan bilgilere göre Yılbaşı Gecesi, oyuncu kadrosunda Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz ve Şebnem Bozoklu gibi pek çok yıldız isme yer verecek. Kadroda Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı da yer alacak.

Dİzinin konusu ise şu şekilde: Yılbaşı Gecesi, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlayacak. Dide, günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayali, son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile yıkılır. Bir yandaysa Ozan, pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağrıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ise filmde görülecek. 

Read More

Yorum yapın