Devialet imzalı Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör Türkiye’de satışa çıktıHuawei Sound Joy

Huawei, Türkiye’de bir ürünün daha satışına başladı. Bu sefer Devialet imzalı Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör raflara çıkarıldı.

Bluetooth hoparlör konusunda dünyanın en iyi çözümlerine imzasını atan Devialet, Huawei ile ortak çalışmaya devam ediyor. Firma için çok sayıda hoparlör tasarlayan Devialet, Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör modelinde de yer alıyor.

Bugün Türkiye’de elde edilebilir hale gelen Sound Joy, şimdilik sadece siyah renkte ve 2.699 TL gibi kısıtlı kitleye hitap eden bir fiyata sahip. Genel olarak silindirik yapıda şık bir seçenek olan ürün, açıklamaya göre 26 saatlik bir kullanım getiriyor.

Direkt olarak buradan elde edilebilen Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör, her zaman taşınabilecek bir seçenek konumunda ve IP67 sertifikasıyla sudan etkilenmiyor. Ürünün rakipleri arasında en iddialı olduğu kısım ise ses kalitesi. Bir tam frekanslı hoparlör, bir tweeter ve iki pasif radyatörden oluşan model için Huawei Türkiye şunları aktarıyor:

“Sound Joy, sinyal ve akustik basınç çıkışını dengelemek için, Devialet SAM® teknolojisine ve 79 dBA @2 m Devialet 2 yönlü hoparlör sistemine sahiptir. Tam frekanslı hoparlörün güçlü bası ve tweeter sayesinde gelen eşsiz tiz sesler, müzik ziyafeti verdiği yerin her köşesinde duyulabilir.”

Bünyesinde 8.800 mAh pile yer alan ürün, bağlantıyı Bluetooh 5.2 üzerinden kuruyor ve firmanın akıllı ürünleriyle saniyeler içerisinde eşleştirilerek çalışmaya başlayabiliyor. Sesli asistan etkileşimi de sunan Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör, şirketin kendi geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemini temele alıyor.

İlginizi Çekebilir

Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması

Read More