Dev marka satış rekorları kıran powerbank modelinin fiyatını yarıyarıya düşürdü!


Akıllı telefonların gündelik yaşamımızın vazgeçilmezi haline geldiğini söyleyebiliriz. Nitekim insanlar gün boyunca akıllı telefonlarla haşır neşir oluyorlar. Boş vakitlerinin büyük bir kısmını akıllı telefonlarıyla geçiriyorlar. Hal böyle olunca bir akıllı telefonun günü çıkarması da zorlaşıyor.

Yıllardan beri akıllı telefonların pil sürelerinde devrimsel yenilikler yapılmadı. Durum bu şekilde olunca powerbank dediğimiz cihazlara olan ihtiyaç da arttı.

Malum piyasada pek çok powerbank modeli bulunuyor. Önemli olan bu powerbank modellerinden doğru olanı seçebilmek.

Genel olarak bir powerbank modelinin taşınabilir olması büyük önem arz ediyor. Yani ağır olmaması önemli. Bu sebepten ötürü 10 bin mAh’lık bir powerbank’in fazlasıyla ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Piyasada pek çok powerbank modeli bulunuyor. Fakat bunlar arasında Intouch için ayrı bir parantez açabiliriz. Intouch’ın 10.000 mAh’lık Prime modeli tam bir fiyat performans modeli diyebiliriz. Dijital göstergesinin yanı sıra, şık tasarımıyla da dikkat çeken bu powerbank şu sıralar indirime girmiş durumda. Normal şartlarda bu powerbank modelini 300 TL’den aşağıya almanız pek mümkün olmayabilirdi. Fakat şu andaki aylık indirimlerle Intouch Prime’ı 200 TL gibi bir fiyattan satın almanız mümkün.

Dilerseniz buraya tıklayarak ürünün satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın