Dev marka erkek cüzdanı fiyatını dibe çekti! 480 TL’lik cüzdan 50 TL’ye düştü


Söz konusu erkek aksesuarı olduğunda cüzdanlar için ayrı bir parantez açmamız gerekiyor. Çünkü cüzdan bir erkek için vazgeçilmez aksesuarların başında geliyor. Son dönemde cüzdan fiyatlarında önemli artışlar yaşandı. Özellikle suni deri olan cüzdanların fiyatı 500 TL’yi aşmış durumda.

Zaman zaman bazı e-ticaret sitelerinde kampanyalar dahilinde cüzdanların fiyatında büyük düşüşler gerçekleşebiliyor. Böyle bir indirimi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Normalde 500 TL civarında bir fiyata satılan The East Polo Club imzalı Brahma modelinin fiyatı 50 TL’ye düşmüş durumda. Evet yanlış okumadınız. Yalnızca 50 TL!

Bu cüzdanın en büyük özelliklerinden birisi rfid blocking teknolojisine sahip olması. Peki bu ne anlama geliyor? Hemen belirtelim. Cüzdanınız üzerinden kartlarınızı kopyalayan kablosuz teknolojilerin önüne geçiyor. Böylece cüzdanınızdaki kartlar kopyalanamıyor.

Ayrıca cüzdanda bulunan özel kartlık kısmında, dizdiğiniz kartlar belli bir sıraya göre çıkıyor. Suni deriden üretilen cüzdanın fiyatı kısa süreliğine 50 TL’ye düşmüş durumda.

Hali hazırda 2 kilo domates parasına böyle bir cüzdan almak çok da mümkün değil. Fakat bu indirimin stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim. Belki de siz linke tıkladığınızda kampanya çoktan bitmiş ve cüzdanın fiyatı artmış olabilir.

Dilerseniz cüzdanın indirimli satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın