Detaylı otomobil temizliği sevenlerin hayran olacağı YouTube kanalıDetaylı otomobil temizliği

Sizlerle zaman zaman ilginç YouTube kanalları paylaşıyoruz. Bunların en yenisi detaylı otomobil temizliği sevenler için geliyor.

Detaylı otomobil temizliği herkesin yapabileceği bir iş değil. Biliyorsunuz bunun için hemen her şehirde birden fazla özel işletme bulunuyor. Otomobil tutkunları otomobillerini detaylı olarak temizlemek yanında, bu süreci izlemeyi de fazlasıyla çok seviyor. Detaylı temizliği adeta bir terapi olarak gören kişiler dahi bulunuyor. Özellikle çok kirli araçların temizlenerek adeta yeniden doğmasına hayran milyonlarca insan aramızda bulunuyor. İşte bu kişiler için bir YouTube kanalı tavsiyemiz var.

Bu direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz kanalın adı AMMO NYC. ABD merkezli olan ve içerikleri dil önemli olmasa da tamamen İngilizce olan bu kanal, detaylı otomobil temizliği konusunda YouTube’un en iyileri arasında yer alıyor. Çok eski yanında yeni nesil süper otomobil modellerini de temizleyerek ve bakım yaparak yenileyen kanal, mutlaka takip etmenizi tavsiye edebileceğimiz içerik merkezleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu temizliğin nasıl yapılması gerektiği konusunda tüm detayları veren kanalın, özellikle 30 yıl ya da 40 yıl boyunca garajda kalmış araçları yenilediği videolar çok ilgi çekiyor. Sürece fazlasıyla hâkim olan ve temizlik konusuna bilimsel olarak yaklaşan kanalın sunucusu Larry Kosilla, şu an AMMO NYC kanalı ile 2 milyon aboneye merdiven dayamış durumda.

Kanalın izlemenizi tavsiye edeceğimiz, terapi niyetine bazı özel videoları hemen aşağıda yer alıyor. AMMO NYC YouTube kanalında bunlar gibi çok sayıda temizlik ve eğitim videosu yer alıyor. Kanalda metal parçaların kuru buz ile “kumlama” temelinde temizlenmesi dahi anlatılıyor.

Detaylı otomobil temizliği ileride bu araç için de lazım olabilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More