Denizlerin temizliğini hedef alan Clean the Sea!, iOS için yayındaClean the Sea

iOS platformu için geliştirilen yeni bir oyundan söz etmek istiyoruz. Backpack Games isimli oyun stüdyosunun imzasını taşıyan Clean the Sea! isimli çevre dostu oyun iOS platformu için yayınlandı.

iPhone ve iPad kullanıcılarının oynayabileceği oyun deniz kirliliğine vurgu yapıyor. Android platformunda henüz yer almayan oyunda oyuncular önünde toplayıcı takılı olan küçük bir tekneyi kontrol ederek suyun yüzeyindeki çöpleri topluyor. Oyuncular topladıkları bu çöpleri geri dönüşüm alanlarına götürdüklerinde denizin temizlendiğini görebiliyor. Oyunun ilk aşamasında küçük tekneler yer alıyor. Çöpler toplandıkça oyuncular daha büyük tekneleri kullanabiliyor. Daha büyük tekneler sayesinde çöpleri daha hızlı toplamak da mümkün oluyor. Yaklaşık 278 MB boyutundaki oyun insanların deniz temizliğiyle ilgili bilgilenmesini hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Clean the Sea! oyunun geliştirmeleri sürüyor

Hem denizleri hem de okyanusları temiz tutmanın önemini hatırlatan oyun temizliği eğlenceli bir halde kullanıcılara sunuyor. Oyunun geliştirmeleri de tüm hızıyla sürüyor. Oyuncuların verdikleri geri bildirimlerle geliştirmeleri devam eden oyuna yeni içeriklerin de eklenmesi planlanıyor. Uygulamayı haberin devamında yer alan link üzerinden iPhone veya iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz. Oyunun oynanabilmesi için iOS 11 ve üzeri işletim sistemi yüklü olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Clean the Sea!

Clean the Sea!

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 278 MB
  • Yükle App Store

Read More