Dans eden kaktüs oyuncağının fiyatı dibe vurdu! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!


Zaman zaman bazı oyuncaklar çok popüler olabiliyor. Oyuncak denildiğinde direkt olarak çocuklara hitap eden cihazların aklınıza gelmesi normal. Fakat bazı oyuncaklar o kadar popüler oluyor ki pek çok kişi bu oyuncaları masa süsü olarak da kullanabiliyorlar.

Bu oyuncaklardan birisi de dans eden kaktüs. Bu oyuncak hayatımıza gireli çok uzun bir süre geçmedi. Fakat sosyal medya videolarından tutun da televizyonlarda izlediğimiz reklam videolarına kadar pek çok yerde bu kaktüsü gördük. Nitekim görmeye de devam ediyoruz.

Genel olarak çevredeki satıcılardan ya da büyük oyuncak mağazalarından da bu kaktüsü almanız mümkün. Fakat oyuncak mağazalarında bu kaktüs için istenen fiyat 300 TL’nin üzerinde. İnternette ise bu oyuncağı yarı fiyatına bulabiliyorsunuz.

Malum son dönemde Mayıs indirimleri zirve yapmış durumda. Mayıs ayının son gününde ise oyuncaklarda muazzam indirimler söz konusu.

Dans eden kaktüs oyuncağının fiyatı dibe vurdu! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

İndirime giren ürünlerden birisi de dans eden kaktüs oyuncağı. Bu oyuncağı almak için çocuk olmanıza gerek yok. Eviniz, ofisiniz hatta çalışma masanız için dekoratif bir eşya olarak da kullanabilirsiniz.

Mayıs ayının son gününe özel bu oyuncağı, mağazaların yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Kampanya linkini sizlerle paylaşmadan önce belirtelim. Ürün stoklu olduğu için siz linke tıkladığınızda tükenmiş ya da indirimli fiyat bitmiş olabilir. Hali hazırda bu oyuncağı 169 TL’ye satın almanız mümkün.

Dilerseniz ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın