Dacia Jogger için resmi kamp ekipmanları duyuruldu

Avrupa’da segmente yeni bir soluk getiren Dacia Jogger, felsefesine uygun donanımları artık resmi kanallardan da sunacak.

Türkiye macerası için geri sayımına devam edilen Dacia Jogger için Avrupa tarafında önemli gelişmeler de görmeyi sürdürüyoruz. Dacia’nın macera odaklı özel bir versiyon için de çalışma gerçekleştirdiği ürün gamı, kısa sürede kamp odaklı aksesuarlala gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde İspanya merkezli olarak outdoor ekipmanları üreten özel bir şirketin adım attığı sürece, resmi kanalların dahil olması da uzun sürmedi. Düzenlenen özel etkinlik kapsamında Jogger için bayilerde satılacak orijinal kamp malzemelerini tanıtan marka, temel ihtiyaca karşılık vermeyi hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia Jogger kamp kitiyle gelecek donanımlar

Resmi kanallardan paylaşılan detaylara baktığımızda, kamp kiti içerisinde daha çok konaklama odaklı donanımların alınabileceğini görüyoruz. Aracın içerisine çift kişilik bir yatak, eşya saklama alanları ve aile boy bir çadır gibi temel ihtiyaçlara karşılık gelen donanımlar listelerde olacak. Resmi kanallardan sunulacak kitte mini bir mutfak veya buzdolabı sunulmamasıysa tercih konusunda dikkat çekenler arasında. İspanya’da sunulan Camperiz marka kamp kitinde buzdolabı ve mutfak setinin de sunulduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bu yıl içerisinde Türkiye’ye gelmesini beklediğimiz Jogger ailesinin resmi kamp kitinin ise 2023 içerisinde yetkili satış noktalarında yerini alması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More