Cristiano Ronaldo, Instagram içerisinde 500 milyonu geçti

Dünyanın en önemli futbolcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo, Instagram içerisinde 500 milyonu geçen ilk isim oldu.
Instagram platformunda tam yarım milyar takipçiyi geride bırakan Cristiano Ronaldo, platformda şimdiye kadar 3.397 farklı paylaşım yaptı ve şu an 523 kişiyi takip ediyor. Günümüzün en popüler bir diğer futbolcusu Lionel Messi ise şu an 376 milyon takipçiye sahip. Bu ikili en son paylaştıkları burada görebileceğiniz fotoğraf ile çok ses getirmişti. Bu fotoğraf hem Ronaldo hem de Messi tarafından eş zamanlı olarak paylaşılmış ve çok ses getirmişti. Sadece 30 dakika 10 milyondan fazla beğeni alan fotoğraf, lüks giyim markası Louis Vuitton’un reklam çekiminden gelmişti.

Instagram, TikTok karşısına kan kaybediyor ancak halen çok ciddi şekilde kullanılıyor. En son yapılan açıklamaya göre firma güncel olarak aylık 2 milyar aylık aktif kullanıcı sayısını ulaşmış durumda. 2018 yılında aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geride bırakan Instagram, halen Facebook’un gerisinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meta’nın kendi verilerine göre Facebook’un şu an 2,96 milyar aylık aktif kullanıcısı bulunuyor. Meta oluşumu ile bir alt şirket halini alan Facebook, yeni nesli kaybetti ancak halen milyarları bünyesine çekmeye sürdürüyor

Instagram ve Cristiano Ronaldo detayı yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Read More