“Copenhagen Cowboy” Yeni Netflix dizisi hakkında bildiğimiz her şey

2011 yapımı Drive filminin yönetmeni Nicolas Winding Refn’in bir sonraki projesini Netflix’e getirdiği bildiriliyor.


“Copenhagen Cowboy” Yeni Netflix dizisi hakkında bildiğimiz her şey - Page 1

Uzun zamandır alay konusu olan Copenhagen Cowboy’u  nihayet Aralık 2022’de Netflix’e gelecek. Copenhagen Cowboy ‘u hakkında bilmeniz gereken her şeyi takip ediyoruz , buna senaryo, oyuncu kadrosu, fragman ve olası Netflix çıkış tarihi de dahil.

Nicolas Winding Refn bir süredir projeyle dalga geçiyordu, ancak çok az somut detay biliniyordu. 2022 boyunca, dizi hakkında çok daha fazla bilgi öğrendik. Bir Kara Gerilim olarak tanımlanan Kopenhag Kovboyu , Danimarkalı bir Netflix Orijinal dizisidir.

Projede yapımcı olarak yer alan Danimarkalı film yapımcısı Lene Børglum, Nicolas Winding Refn ile Only God Forgives ve The Neon Demon dahil olmak üzere çok sayıda projede birlikte çalıştı.

“Copenhagen Cowboy” Yeni Netflix dizisi hakkında bildiğimiz her şey - Page 2

Magnus Nordenhof Jønck, yeni dizinin görüntü yönetmeni olarak ekleniyor. Bridgend , Nordvest ve Key House Mirror gibi projelerle tanınır .

Børglum ve Refn tarafından 2008 yılında kurulan dizi projesinin yapımcılığını Space Rocket Nation üstleniyor. “Uluslararası bir izleyici için son derece sanatsal ve sinirli uzun metrajlı filmler üretmeyi” hedeflediklerini belirtiyorlar.

The Playlist’in belirttiği gibi, Refn “düğmelere basmayı seven ve bazen mevcut kültürel değişimler konusunda biraz sağır görünen” tartışmalı bir film yapımcısı olarak kabul ediliyor. 2011’de The Guardian , yönetmenin “Film yapmak bir fetiştir” dediği bir röportaj yayınladı .

Yönetmen Refn proje hakkında şunları söyledi :

“Copenhagen Cowboy” Yeni Netflix dizisi hakkında bildiğimiz her şey - Page 3

“Copenhagen Cowboy ile geleceğimi şekillendirmek için geçmişime dönüyorum, şimdi genç kahramanım Miu şeklinde sürekli gelişen alter-egolarımın bir uzantısı olan bir dizi yaratıyorum. Netflix ile işbirliği yapmak ve bu şovu hayata geçirmek her düzeyde kesinlikle harika bir deneyim oldu. Onları sadece gelecekteki maceraları olan ortaklarım olarak değil, aynı zamanda arkadaşlarım olarak da görüyorum. Yeni terim doğdu: Netflix Winding Refn.”

Kopenhag Kovboy Netflix çıkış tarihi ne zaman ?

Netflix tarafından henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı.

“Copenhagen Cowboy” Yeni Netflix dizisi hakkında bildiğimiz her şey - Page 4

Bununla birlikte, kaynaklar başlangıçta bize Kopenhag Kovboyu’nun Aralık 2022 çıkış tarihini beklediğini söyledi, ancak bizim anlayışımız şu anda Ocak 2023’ün başlarında piyasaya sürüleceği yönünde.

Sizi bilgilendireceğiz.

Read More

Yorum yapın