Citroen C4 fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz

Citroen C4 şimdi uygun fiyat avantajları ile satışta. İşte otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi!


Bildiğiniz gibi son zamanlarda SUV araçlara olan talep giderek arttı. İşte bunun farkında olan ve yerden yüksek otomobillere olan yatırımlarını arttıran markalardan birisi de Citroen. Bu alanda hem C3 Aircross hem de C5 Aircross ile yarışa devam eden şirket, bir de üzerine dedeleri hatchback olan C4 modelini ekledi.

Citroen C4 fiyat listesi: Bu fırsat kaçmaz

Yerden yüksek bir araç haline gelen Citroen C4, artık başka bir kulvarda mücadele veriyor. Modelin versiyon seçenekleri ve fiyat listesine baktığımızda ise oldukça iyi fiyat avantajlarına sahip olduğunu görüyoruz.

Eğer siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü bildiğiniz gibi ülkemizde sıfır otomobil fiyatları günden güne değişkenlik gösterebiliyor.

Citroen C4 baz donanım seviyesinde karşımıza 1.2 litrelik benzinli motoruyla beraber geliyor. 6 ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş olan bu başlangıç paketi, kampanyalı olarak 464.500 TL’den alıcı buluyor. Bahsi geçen donanımın ismi ise Feel olarak geçiyor. Modelin tüm versiyon seçenekleri ve fiyatları için aşağıdaki listeyi kontrol edebilirsiniz.

Read More

Yorum yapın