Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya

B hatchback sınıfında yer alsa da SUV çizgilere de sahip olan Citroen C3, şimdi kampanyalı fiyatları ile alıcılarını bekliyor.


Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya - Page 1

Bildiğiniz gibi Citroen C3, B hatchback sınıfında yer alıyor. Yani modelin muhtemel rakipleri; Renault Clio, Kia Rio, Volkswagen Polo, Skoda Fabia, Seat Ibiza gibi otomobiller.

Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya - Page 2

Ancak Citroen C3 sanki hatchback ile SUV arasında sıkışıp kalmış bir otomobil izlenimi veriyor. Yerden hafif yüksek bir yapısı bulunan araç, şimdi kampanyalı fiyat listesi ile tüketicileri bekliyor.

Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya

Citroen C3 pek çok farklı renk seçeneğine sahip olsa da iksir kırmızısı modelin en beğeni kazanan rengi olarak öne çıkıyor. Yollarda gördüğümüz C3’lerden çoğu da bu renkte.

Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya - Page 3

Üstelik marka bu araçlarda herhangi bir renk farkı ücreti de talep etmiyor. Kampanyalı fiyatlardan bahsedecek olursak; modelin 461.000 TL’lik başlangıç fiyatının bulunduğunu ifade edebiliriz.

Citroen C3 fiyat listesi: Alın size kampanya - Page 4

Feel donanım paketinde 5 ileri manuel şanzıman ve 1.2 litrelik benzinli motor kullanılmış. Bu makinenin 83 beygir gücünde olduğunu da ifade etmeden geçmeyelim.

Read More

Yorum yapın