Çinli Elon Musk sosyal medyada patladı!


Elon Musk‘a olan benzerliğiyle sosyal medyanın gündemine oturan Çinli bir adam görenleri şaşırtıyor. Sosyal medyada kısa sürede patlayan görüntüler Elon Musk’a kadar ulaştı.

Çinli bir adam, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’a olan dikkat çekici benzerliği nedeniyle sosyal medyasının gündemine oturdu. Lüks bir araç ile poz veren ve kimliği belirsiz olan adam insanlar çift doğmuştur sözünün resmen kanıtı.

Çinli Elon Musk sosyal medyada patladı!

Maybe I’m partly Chinese!

— Elon Musk (@elonmusk) December 20, 2021

Sosyal medya şu anda viral olan bir benzerliği konuşuyor. Söz konusu video o kadar viral oldu ki Elon Musk da kendi Twitter hesabında konuyla ilgili yorum yaptı. Tesla CEO’su konuyla ilgili “Belki de kısmen Çinliyimdir” yorumunu yaptı.

Sosyal medyada şu anda görüntülerin gerçek mi sahte mi olduğu tartışılıyor. Çinli adamın görüntüsünün deepfake teknolojisi ile düzenlendiği iddia ediliyor. Bu teknoloji insanların yüzünün değiştirilmesini sağlıyor.  Çin malı yapay zeka olduğu iddia edilen görüntüler gerçek mi değil mi belli değil ancak görüntüler sosyal medyaya bomba gibi düşmüş durumda. 

Çinliler söz konusu adamı Yi Lung Musk olarak adlandırılıyor. Siz bu benzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce görüntüler gerçek mi sahte mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın. 

Read More

Yorum yapın