Çift bantlı sinyal genişleticisi Mercusys ME30’un Türkiye fiyatı belli olduMercusys ME30

TP-Link’in bütçe dostu alt ağ markası Mercusys, AC standardında ve çift bantlı Wi-Fi sinyal genişleticisini satışa sundu.

Mercusys ME30, çift bant desteği sayesinde farklı uygulamaları iki bant arasında dağıtarak ağ tıkanıklığını da engelliyor. Ayarlanabilir yüksek kazançlı antenleri bünyesinde barındıran cihaz bu sayede Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor. Prize takılarak kullanılan cihaz, yönlendirici ya da modemden aldığı sinyalleri evin diğer bölümüne yüksek hızda iletiyor.

Cihaz, çift bantta toplam 1.200 Mbps’ye varan hızlara ulaşabiliyor. Cihazdaki uyarlanmış yol seçimi özelliği ağın en yüksek hızda çalışmasını sağlıyor. Sinyal genişletici, üzerinde yer alan WPS tuşu sayesinde kolayca modem/router ile eşleşip çalışır hale geliyor. Cihaz akıllı sinyal göstergesiyle en uygun yere konumlanıp üstün performans vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys ME30 Türkiye fiyatı ne kadar?

Mercusys ME30, aynı zamanda bir access point (erişim noktası) özelliğine de sahip. Üzerinde yer alan Ethernet girişine PC, IPTV, oyun konsolu gibi cihazlar bağlanabiliyor. ME30 diğer Mercusys ürünlerinde olduğu gibi uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise 279 TL.

İlginizi Çekebilir

Pazarın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın

Read More