Çekmeyen internet derdine son!


ASUS ROG Rapture GT-AX6000 WiFi-6 yönlendirici Hindistan’da piyasaya sürüldü. Oyuncu telefonları konusunda kendini kanıtlamış olan marka hem bilgisayarları hem de donanım ürünleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

En üst düzey özelliklerle dolu birinci sınıf bir yönlendirici olan cihaz ile ASUS tekrar rakiplerine meydan okuyor. Cihaz, oyun tutkunlarına ve güçlü ve istikrarlı bir internet bağlantısı isteyenlere yönelik olacak. ASUS ROG Rapture GT-AX6000 drone benzeri bir görünüme sahip. Üstte bir ROG metni ve logosu karşımıza çıkıyor. Cihaz, markanın Aura RGB aydınlatma efektlerine sahip. Yönlendiriciyi çevreleyen dört anten mevcut.

Çekmeyen internet derdine son!

Çekmeyen internet derdine son! - Resim : 1

Dahili olarak ASUS ROG Rapture GT-AX6000, Broadcom 2.0 GHz dört çekirdekli 64-bit CPU ve şirketin en yeni Broadcom WiFi 6 yonga setleriyle donatılmış. Cihaz, sinyal aralığını ve genel kapsama alanını iyileştiren ASUS RangeBoost Plus özelliğine sahip. Oyun trafiğini hızlandıran üç seviyeli oyun hızlandırma da var. Yönlendirici, 6000Mbps’ye kadar kablosuz hız sunabilir ve iki adet 2,5 Gbps Ethernet bağlantı noktası içeriyor. Ayrıca hem WAN hem de LAN entegrasyonunu destekliyor.

ASUS ROG Rapture GT-AX6000, eksiksiz bir ev ağı WiFi ağı kurmak için herhangi bir ASUS AiMesh ile uyumlu. Bu, ağ kapsama alanını artırmaya ve tüm ev genelinde hızlı, güvenilir bir ağ sağlamaya yardımcı olacak. Ayrıca oyuncular, oyun oturumları sırasında daha düşük ping sürelerinin ve daha düşük gecikme süresinin keyfini çıkaracaklar.

Read More

Yorum yapın