Cardano, Polkadot ve Solana sahipleri müjde!


Kripto para borsasında işlem gören ürünlere (ETP’ler) olan ilgi arttıkça, bu tür üç ürün yakın zamanda Avrupa’nın en büyük borsasına girerek dijital varlıkların yatırımcılara olan etkisini artırdı.

Cardano, Polkadot ve Solana sahipleri müjde!

Özellikle, DeFi Technologies Inc.’in bir yan kuruluşu olan İsviçreli varlık yöneticisi Valor Inc., 6 Nisan’da Paris ve Amsterdam’daki Euronext borsalarında Valor Cardano (ADA), Valor Polkadot (DOT) ve Valor Solana (SOL) ticaretine başladı. Fintech şirketi, PRNewswire tarafından paylaşılan bir basın açıklamasında duyurdu.

Duyuruya göre: “ETP’ler, perakende ve kurumsal yatırımcıların bankaları veya komisyoncuları aracılığıyla ADA, DOT ve SOL tokenlerine kolayca ve güvenli bir şekilde maruz kalmalarını sağlayacak.”

Başka bir deyiş ile, yatırımcılar bir kripto cüzdanı açma sürecinden geçmek zorunda kalmadan Cardano, Polkadot ve Solana ağlarının yerel tokenlerine güvenli ve daha kolay bir şekilde erişebilecekler .

DeFi Technologies CEO’su Russell Starr şunları söyledi:

“Ürün tekliflerimizi yeni borsalarda genişletmeye devam ettikçe, daha da fazla insan finansal hizmetler sektörünün geleceğini yeniden yazan bir sektöre katılmaya erişebilecek. Yatırımcılar, kendini kurarken kriptoya girme fırsatıyla ilgileniyor ve Valour’un ETP’leri, bildikleri ve güvendikleri düzenlenmiş borsalarda bunu yapmalarını sağlıyor.”

Şubat ayında başka bir yerde Finbold , Polkadot ve Cardano ETP’lerinin Valour aracılığıyla Boerse Frankfurt Zertifikate AG’de (Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası) işlem yapmak için onay aldığını bildirmişti.

Read More

Yorum yapın